Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

Honda Civic 2022 року примудрилася проїхати 400 000 км

Видання The Drive опублікувало матеріал про продаж у Техасі моделі Honda Civic Touring із значним пробігом 248 816 миль на одометрі – це близько 400 000 кілометрів. Все б нічого, але такий пробіг машина подолала лише за 13 місяців.

Журналістам вдалося отримати звіт CarFax про цей автомобіль і зв’язатися з дилером «Rusty Wallis Honda» в Далласі, де власне і обслуговувався цей Цивік. Там розповіли, що машиною володів кур’єр, який працював у медичній сфері, який щодня проїжджав сотні миль.

Незважаючи на величезний пробіг Honda Civic, який можна порівняти з відстанню від Землі до Місяця (близько 390 000 км), автомобіль знаходиться у відмінному стані. Більше того, зараз машина виставлена на продаж за 19 000 доларів, що трохи менше за абсолютно нову (від $23 600 в аналогічній специфікації).

До речі, згідно з наявними даними про обслуговування, за весь величезний пробіг в авто змінювали тільки масло ста інші технічні рідини, а також робили заміну покришок. З незвичайного можна відзначити лише ремонт решітки радіатора (при постійних поїздках шосе це зовсім не дивно) і заміну гайки.

Під капотом тут 1,5-літровий бензиновий турбмотор потужністю 180 к.с., який поєднується в парі з варіатором.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

 

Джерело: Dexpens