AutoNews

Кілька причин, чому чоловіки водять гірше за жінок (факт)

Експерти у сфері безпеки дорожнього руху поділились аж 5-ма причинами, чому жінки вважаються кращими водіями у порівнянні із чоловіками. На їх думку, чоловіки величають себе у автомобільній справі лише через високе почуття особистої важливості. Що ж, розберемось.

Акуратність

Жінки на дорозі набагато акуратніше себе поводять. Це навіть працівники поліції підтверджують. Чоловіки не надто обачливі на дорозі, полюблять ризикові ситуації і особливо не заморочуються над наслідками. І саме акуратність вони часто вважають невпевненістю або повільністю і через це часто нервуються.

Інстинкт самозбереження

В жінок він від природи краще розвинутий, тому вони рідше беруть високі швидкості та спромагаються на небезпечні маневри. Вони уважніші і основним завданням на дорозі для них є благополучно дістатись до свого дому і не демонструвати свої фанатичні можливості на поворотах.

Женщины водят машину лучше мужчин! | Passion.ru

Відповідальність

Жінки більш обдумано підходять до всього, за що беруться – це стосується роботи, виховання дітей і також до водіння автомобілем. Від цього вони дещо сповільнені на дорозі, адже намагаються аналізувати ситуацію та свої дії, а не йти напролом, як водії-чоловіки.

Поки жінка ще в роздумах, чоловік вже повернув, але це не означає, що він зробив щось правильно і безпечно.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Чоловіки люблять «без»

Часто ремінь безпеки в чоловіків може стояти місяцями без руху. Чоловіки просто зневажають цей факт безпеки і не бачать потреби користуватись паском. На відміну від жінок, котрі роблять це одразу ж після того, як сядуть в автомобіль.

Война мужчин против женщин | БОЛЬШАЯ ВОЙНА | Яндекс Дзен

Ризик не для них

Навіщо ризикувати, якщо можна не ризикувати? Банально сказано, але ж і справді. Якщо можна оминути момент ризику і вжити необхідних заходів, то чому б так і не зробити? Жінки не прагнуть комусь щось доказувати, як чоловіки.

Вони намагаються всіма силами продемонструвати свою перевагу на дорозі перед іншими учасниками руху. І для чого? Елементарно – щоб потішити свою самозакоханість та значну самовпевненість.

В жінок не так. Вони все одно оберуть повільнішу та безпечнішу їзду напроти швидкості та маневрів. Навіть якщо вже і трапиться десь якась дорожньо-транспортна пригода, то вона матиме значно менші наслідки, аніж ті, котрі скоєні на великій швидкості.

Джерело: Dexpens