AutoNews

Коли найвигідніше продавати авто: розбір по сезонах

Іноді трапляється, що машину забирають в перший день подачі оголошення навіть без торгу, а інше оголошення може місяцями не помічатись. Тут і суть в сезонності, про котру зараз детальніше розкажу.

Зимова ситуація

Щоб продати авто максимально вигідно – не потрібно поспішати. Важливо гарно підготувати автомобіль та визначити оптимальний час для розміщення оголошення на відповідних ресурсах в Інтернеті.

Найнесприятливіший час для того, щоб продати машину – це зимовий період. Автомобілісти не хочуть купляти авто взимку, адже в цей час неможливо цілком оцінити реальний стан машини.

Непоганою популярністю користуються позашляховики та кросовери в період від грудня до березня, але загалом цілий рік вони мають гарний попит. Такими авто краще долати засніжені дороги та уникати заносів.

Весна? Ідеально!

Навесні розквітає все і автомобільний ринок також. Саме перед початком літнього сезону покупці мають на меті купити авто бу та оцінити його стан з усіма недоліками та перевагами. Через великий попит, за свою машину можна отримати хорошу вигоду та продати авто за ту вартість, котра найбільше вас влаштовує.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Головне – підготувати авто до продажу. До речі, про це можна детально прочитати тут.

Літо – не «рибний» сезон

В принципі, хто не встиг купити авто за весняну пору, то продовжує пошуки і аж до літа. Тому ще перша половина літа підходить для реалізації автомобіля та передачі його в інші дбайливі руки. До кінця літа попит поступово спадає, більшість покупців стали щасливими власниками нових машин і на автомобільних платформах їх все менше.

В цьому є невеличкий плюс ще: продавці розуміють, що покупців меншає, тому намагаються продати авто за зниженою ціною та йдуть на поступки заради цього. Можливий варіант отримати авто своєї мрії за доступніші гроші. На ваш розсуд.

Восени не клює

Десь з вересня продаж авто помітно падає. Можливо, і погода багато відіграє – не кожному захочеться бігати по дощі в пошуках авто, а потім ще розв’язувати всі питання, щоб купити та оформити.

Тому восени краще не планувати продаж авто чи купівлю. Вже краще чекати до наступного року. Хіба. Якщо дуже сильно «горить», то вже нехай. У всіх інших випадках – оптимально дочекатись весни.

 

Джерело: Dexpens