AutoNews

Міфи про автомобілі з ГБО: час їх спростити

      Не один водій задумувався про те, щоб перевести машину на газ, коли бачить, як нестримно ростуть ціни. Економія в цьому значна – майже30% з кожного кілометра. Як і все на світі, ця тема теж має свої плюси та мінуси.

І найгірше – це міфи, котрі хтось необґрунтовано придумав, а решта сліпо вірять.

Міф 1 – небезпека для двигуна

Установка газобалонного обладнання має на увазі серйозні зміни в конструкції автівки. Такі роботи можуть проводити лише відповідні сервіси, оснащенні спеціалізованим обладнанням. Щоб з двигуном не виникло якихось конфузів, фахівці регулюють обладнання і ризик поломок зводиться до нуля.

Міф 2 – нові автомобілі цього не витримають

Дилери не мають бажання обслуговувати автомобілі, котрі зазнали певних конструктивних змін. Якщо ви надумаєте поставити ГБО, то з великою ймовірністю вам відмовлять в обслуговуванні за гарантією.

Виробники теж не рекомендують переводити авто на газ. Проте, професійних майстерень безліч, котрі забезпечать якісне обслуговування автомобіля на газі. Тому з цим проблем немає.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Минусы установки ГБО и их обоснованность

Міф 3 – постійний запах газу

Більшість автомобілістів, котрі не користуються газом, впевнена, що його запах постійно буде в салоні і від цього комфорт поїздок зменшиться. Проте, поспішаємо заперечити. Сам побутовий газ не має ніякого запаху: його спеціально сповнюють речовиною із запахом, щоб можна було визначити протікання.

Сучасне газове обладнання цілком безпечне для автівок. Балони мають товсті стінки, самі балони здатні витримувати достатнє навантаження, а протікання спостерігаються вкрай рідко.

Якщо ви раптово почули запах газу, то терміново звертайтесь до сервісу.

Воняет в машине — Infiniti FX, 3.7 л., 2012 года на DRIVE2

Міф 4 – дорогі автомобілі більше люблять бензин

Типу, газ для бідних? Взагалі неправда. Можна зустріти і БМВ, і навіть Лексус на газі і немає чому дивуватись. Машина на бензині – це не привід для гордості, газ нічим не гірший.

Тому перед установкою керуйтесь фактами, а не міфами, котрі придумав той, хто ніколи на газі не їздив.

Джерело: Dexpens