AutoNews

Мотор не заводиться, хоча з акумулятором все окей: на це є кілька причин

Ситуація не те щоб обов’язкова, але точно багатьом знайома: настала холодна пора і запуск двигуна ускладнився, або й взагалі мотор важко «прокидається».

Якщо акумулятор справний, працює, як завжди, то де шукати місце ламання? Зараз з цим вирішимо.

Коли авто відмовляється заводитись, то автомобілісти зразу спихають провину на непрацездатність акумулятора, навіть без розбирань. Але не завжди в ньому справа. Для початку потрібно перевірити стан електричного ланцюга.

Найчастіша причина слабкого пуску взимку – це поганий контакт із клемами. Вони повинні бути затягнуті так, щоб неможливо було їх покрутити. Також варто переконатись, що відсутні сліди окислення чи якогось нальоту.

Якщо все ж побачили їх, то візьміть папір середньої абразивності та почистьте клеми, а потім змастіть солідолом, наприклад. Іржа ще довго не нагадуватиме про себе після цих процедур.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Не сразу схватывает двигатель

Стан дротів також варто оглянути. З часом на них починає потрапляти бруд, котрий провокує виникнення корозії. Також контакти слабнуть, коли перебувають в умовах постійної вібрації. Щоправда, дістатись до дротів складно, бо їх зараз прокладають у важкодоступних місцях. Хоча все залежить від конкретного авто.

Перевірте кріплення мінусової клеми до кузова. Якщо помітили сліди окислення чи контакти почали руйнуватись – ось власне і причина нестабільної роботи електричної мережі. Провали напруги можуть бути навіть без вагомих на те причин. І саме ці неполадки сильно впливають на справність роботи мотора та всіх його систем.

Почему мотор не заводится. Семь самых частых причин

Серйозніша проблема із пуском двигуна може бути пов’язана із втулками стартера, через що порушується центрування валу якоря і він почав «замикати». Якщо в цьому проблема. То її розв’язання полягає в заміні втулок. Ваших знань та вмінь навряд чи буде достатньо, тому краще відправитись до автосервісу, де все швиденько та оперативно зроблять.

Джерело: Dexpens