AutoNews

Найпростіший спосіб відновити подряпане лобове скло: і лінивий впорається

Старі двірники, постійний пісок та соляні реагенти та дешеве китайське лобове з часом приведуть до одного результату: скло буде цілим, але затреться до такого стану, що нічого не розгледиш.

Міняти? Дорого. Спробувати відновити – можна спробувати.

Водії, які мають досвід експлуатації вживаних автівок, знають, що вітрове скло може зазнавати страждань не лише від каміння.

З часом вони затираються від піску та бруду, а старі зношені двірники, котрі розмащують бруд, лише погіршують картину. І навіть високоякісна омивайка не допоможе.

Що тоді робити?

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Звісно, можна просто взяти і поміняти, але чи кожен готовий розщедритись на нове скло?

Зараз зросли ціни не лише на матеріал, але й на виконання робіт. Тому не дуже й вигідно. Щоб уникнути витрат, можна розібратись з проблемою самостійно. Одразу кажемо, що зубна паста і різні імпортні засоби нам мало що допоможуть. Тоді на допомогу приходять старі-добрі перевірені народні методи.

Как убрать царапины со стекол автомобиля?

Нам потрібна сода, будемо полірувати.

Спершу миємо скло до блиску, наскільки це можливо. На пошкоджені ділянки висипаємо соду і поліруємо коло за колом. Процес не швидкий і краще робити його в теплому приміщенні, а не на вулиці.

Дві години розтирання з перервами й скло знову блищатиме, наче кришталь. Якщо добре постаратись, то можна відновити навіть, на перший погляд, безнадійне скло. Одна порада: не захоплюйтесь і час від часу перевіряйте результат, змиваючи сліди своєї праці.

Джерело: Dexpens