AutoNews

Навіщо бувалі водії змащують мастилом повітряний фільтр

Молоді автолюбителі можуть спершу подумати, що це якась дивина. Що ж, розберемось, навіщо це треба робити.

Почнемо з того, що є повітряні фільтри з нульовим опором, для яких потрібне спеціальне просочення. Воно необхідне для того, щоб збільшити потужність двигуна і зробити звук приємнішим.

На жаль, такі фільтри у звичайному стані погано працюють, оскільки гірше утримують пилюку. Саме тому водіям потрібно прибігати до методу просочення.

Однак, цим можна обробити і звичайний повітряний фільтр.

Чому це корисно?

Відомо, які у нас запилені дороги, а поїздка через пересічну місцевість призведе до забивання системи за короткий проміжок часу. Навіть найдорожчі та якісні фільтри не зможуть захистити вашу машину.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Просочення у своєму складі містить маслянисті речовини, котрі дозволяють ефективніше втримувати пил. Після обробки фільтра дрібні частинки менше потрапляють в мотор. Наприклад, це може врятувати ваш автомобіль від гідроудару. Змащений фільтр краще втримує воду.

Також варто зазначити, що сучасні повітряні фільтри достатньо захищають двигун і у звичайному стані. А ось автолюбителям, котрі надають перевагу відпочинку за містом, радимо подбати про своє авто додатково і змастити фільтр.

Такий лайфхак дозволить швидше очищувати фільтр та продовжить термін його служби.

 

Джерело: Dexpens