AutoNews

Навіщо далекобійники часто кидають лампочку прямо в бак

     До прикладу, сталась ситуація – в дорозі в баку замерзла солярка. Якщо бути чесним, то це скоріше нічне жахіття далекобійників, котрі мало того, що перебувають в дорозі самі, так ще й далеко до якихось цивілізованих пунктів, типу, заправок чи населених пунктів.

Допускати замерзання категорично не бажано, тому часто використовуються різні антигелі, котрі просто не дозволяють пальному замерзнути. Але розберемо ситуацію, коли так вже сталось і потрібно щось робити, щоб продовжити рух далі.

Як з’ясувалось, є один цікавий, а головне, дієвий метод, як можна зігріти пальне, котре спочатку може здатись диким, особливо тим людям, котрі мало що розуміють в таких далекобійницьких тонкощах.

Отже, до однієї або двох лампочок під’єднують дроти, занурюють їх в бак з соляркою, під’єднують до акумулятора і таким чином починають розігрівати пальне.

Межсезонное дизельное топливо

Хто вже практикував такий спосіб відігрівання, зазвичай беруть лампочку на 24 Вт. Можна, в принципі, взяти лампу з ближнього чи дальнього світла. Водії з досвідом також рекомендують використовувати штуцер, щоб нічого не замкнуло.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Дротами з’єднуються лампочки. Виходить щось типу гірлянди. Дротами її підключають до автомобільної батареї.

Але важливо – спершу лампочку в бак, а потім вже включати.

Паливний бак засвітиться і почне нагрівати солярку.

 

Джерело: Dexpens