AutoNews

Навіщо досвідчені автомобілісти кладуть ключі в мікрохвильовку

Технології роблять наше життя зручнішим і кращим. Найбільш показовим прикладом в цьому відношенні були і залишаються автомобілі. Скільки всіляких аксесуарів створено для того, щоб полегшити процес експлуатації машини. Наприклад, брелоки для дистанційного закриття (відкриття) і запуску автомобіля. Досвідчені автомобілісти, які мають такі у себе в користуванні, рекомендують всім іншим зберігати подібне обладнання в мікрохвильовій печі і ось навіщо.

У чому суть проблеми

Смарт-ключ – це дійсно дуже зручно. За допомогою радіосигналу він здатний сповіщати сигналізацію про те, що до автомобіля підійшов його господар. Відразу після цього відбувається розблокування замків.Наприклад, популярна система Keyless-Go розпізнає людину на дистанції до 1.5 метра. Передача сигналу ведеться на чистоті 433 і 868 Ггц. І все б нічого, якби нечисті на руку «друзі» не придумали, як цей сигнал можна перехопити і подовжити. Найгірше те, що подібну відмичку злодії збирають буквально з найпростіших радіозапчастин.

Як підсумок – автомобіль залишається абсолютно беззахисним перед злодіями. Останнім часом випадків саме такого викрадення в країні (і світі) стає все більше.

Що ж робити

Як же не стати жертвою злочинного посягання на свою дорогоцінну власність? Насправді заходи протидії досить прості. Для того, щоб гарантовано забезпечити блокування дверей брелоком, слід значно скоротити радіосигнал, що йде від ключа. Зробити це можна кількома простими способами.

Перший спосіб. На роль постійного засобу він точно не підійде, проте в якості разового заходу згодиться. Все, що потрібно зробити – це обернути брелок фольгою в два (а краще в три) шари. Само собою, загортати ключі кожен раз і щовечора по поверненню додому рано чи пізно банально набридне. Тому варто скористатися чимось іншим.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Другий спосіб. Досвідчені автомобілісти рекомендують класти ключі в мікрохвильову піч. Суть в тому, що мікрохвильова піч має досить потужне екранування, яке спотворює (а іноді і повністю перешкоджає) радіовипромінюванню. Блокування хвиль не дозволить зловмисникам перехопити сигнал. Можете перевірити трюк зі стільниковим телефоном. Покладіть його в мікрохвильову піч і спробуйте подзвонити на номер з іншого апарата. Абонент буде недоступний.

Примітка: Пам’ятайте про те, що мікрохвильовку з ключами включати не можна! Мікрохвильове випромінювання з’являється тільки під час роботи НВЧ. Не забувайте про те, що воно здатне згубно вплинути на будь-яке інше радіо і електрообладнання.

Третій спосіб. Нічим, по суті, не відрізняється від другого, крім того, що покласти ключики з брелоком потрібно в холодильник. Рекомендується класти ключі в целофановому пакеті, щоб уникнути проблем через лід і воду.

Джерело: Dexpens