AutoNews

Навіщо водії додають керосин в бензобак: хитрість бувалих

 Очищення форсунок

На форсунках завжди будуть утворюватись відкладення, якої б високої якості пальне ви не використовували. Все це незмінно приведе до проблем із вприскуванням, потужність двигуна впаде, розхід пального зросте і це все закінчиться тривалим та дорогим ремонтом.

Можна користатись магазинною хімією, котру пропонують автомобільні крамниці. Не приховуємо, що їх ціна не для кожного водія може бути прийнятною. В такому випадку потрібно шукати економніші варіанти.

Одним із методів очищення форсунок без дорогої хімії є суміш ацетону та керосину.

Для приготування цього «зілля» нам потрібно 50 мл ацетону та 300 мл авіаційного керосину. Їх змішують в одній посудині та заливають в бак на 40 літрів бензину.

Такої кількості суміші буде цілком достатньо, щоб запобігти забрудненню всієї паливної системи, одночасно очищуються форсунки і покращується стан двигуна.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Ця суміш є цілком безпечною і не задає ніякої шкоди вашому транспортному засобу. Головне – дотримуватись рецептури і не переборщити.

Зачем в бензобак машины добавляют керосин?

Як часто це можна робити?

Будь-який фахівець вам однозначно скаже, що така профілактика раз на рік є оптимальною і частіше проводити таку процедуру – немає сенсу зовсім. Найкраще це робити восени перед приходом морозів, що також допоможе вивести зайву воду із бензобаку.

 

Джерело: Dexpens