AutoNews

Навіщо водії колись натирали бензином скло в авто і чому це роблять й досі

Яких тільки методів не придумували водії, щоб забезпечити своїм автомобілям довший термін експлуатації та вберегти їхню цілісність. І при цьому витрачати гроші вони не дуже хотіли.

Тому і виникало багато «народних методів», котрі спершу тестувались, а потім поширювались на всю водійську спільноту. І досі передається від старшого покоління молодшому. Те, про що сьогодні розповімо і є одним із тодішніх «лайфхаків».

Зима, безперечно, красива пора року і всі її люблять, але тільки не автомобілісти. Оглядовість погіршується в рази, іноді навіть не видно того, хто позаду їде. Про маленькі ями і перепони і казати не варто. І з цим потрібно було щось робити.

Постійно витирати скло в автомобілі так собі задоволення і потрібно було шукати спосіб, котрий би дав більш стійкий ефект хоча б на якийсь час. Першим «антидощем» став союз воску із розчинником. Щоправда, як тоді, так і зараз така суміш має недолік у вигляді мутної плівки на склі це нікому не подобалось, то експерименти на цьому не закінчились.

Обработка лобового стекла нанопокрытием "Антидождь" Aquapel в Москве

Хотілось знайти таки засіб, котрий був би і доступним за ціною, і тривалість дії була не 5 хвилин.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Навіть зараз у будь-якому магазині можна знайти славнозвісний бензин-розчинник «Калоша», який був ефективним у гумовій промисловості.

Це була абсолютна чиста суміш без будь-яких присадок. В народному господарстві «Калошу» часто експлуатували, тому, думаю, у вас в гаражі точно ще десь валяється пляшечка цього горючого.

Бензин "Калоша", пригоди. - Материалы для работы - Металічний форум

Завдяки своїм властивостям такий метод допоможе боротись із дощем та брудом, що заступають оглядовість автівки: потрібно просто попередньо помити вікна і з допомогою шматка тканини нанести це засіб на скло. Все розтерти по всій поверхні та трохи почекати, щоб засіб висох. Це багато часу не займе – буквально кілька хвилин.

Оброблене скло таким методом ще тиждень не буде бруднитись і будете мати спокій, а якщо нанести засіб ще й всередині, то вікна рідше запотіватимуть.

Так само можете зробити і з боковим склом, тим паче, що робота займає сього кілька хвилин. Все, що потрібно – цей диво-засіб і проста тканина, якої у вас достатньо. І ціна його мінімальна, щоб ви не думали, що підступ полягає в ціні. Такий простий та дешевий засіб може позбавити вас від проблем зі склом і збереже оглядовість у будь-яку погоду.

Джерело: Dexpens