AutoNews

Не помітив «лежачого поліцейського» – що буде з машиною

Підійміть руку, хто завжди дотримується всіх правил ПДР? А тепер опускайте, брехуни.

Особливо, швидкісний режим – більшість автомобілістів і взагалі забули, що такий існує. Тому для регулювання швидкості доводиться встановлювати такі обмежувачі, як «лежачі поліцейські».

У більшості випадків водіям видно їх здалеку, але трапляється і так, що вони можуть не потрапити в поле зору водія і він на великій швидкості налітає на нього. Що тоді буде з машиною?

Поліцейський під прикриттям

Під час встановлення на дорозі штучної нерівності її позначають спеціальною розміткою або у вигляді смуг. Також перед «лежачим поліцейським» завжди повинен бути встановлений відповідний знак, котрий буде попереджати водіїв.

Однак якість фарби не така висока, як хотілось би, та й розмітка на дорозі стирається за пів року. Тому цей невидимий полісмен стає майже непомітним.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Наслідки раптового трампліну

Необережний наїзд на підвищення може завдати вашому авто значної шкоди, а тим паче, що швидкість в місті на пустій дорозі складає 50-60 км/год.

Кажуть, що перед такими бар’єрами не можна гальмувати, а навпаки пришвидшуватись, щоб мінімізувати шанси щось пошкодити.

Але в реальності все не так, збільшення швидкості тільки погіршить ситуацію. Висота великого «лежачого поліцейського» з асфальту складає 8-10 см, при цьому хід підвіски в легковика – від 10 до 13 см.

Таким чином, наїзд на великій швидкості на таку високу нерівність гарантовано призведе до повного стиснення підвіски від відбою. В результаті постраждають амортизатори або погнуться елементи підвіски. Тому будьте уважнішими на дорозі та обов’язково скидайте швидкість перед «лежачими».

 

Джерело: Dexpens