AutoNews

Нехитрий спосіб, щоб на підкрилки машини не налипав сніг

З випаданням снігу у власників автомобілів додаються проблеми. Серед них і налипання снігу на бризковиках і підкрилках. А найцікавіше, що прибрати цей налиплий сніг не так вже й легко, оскільки шар занадто товстий. До того ж сніг перемішаний з реагентами, які взимку у великій кількості знаходяться на дорогах. Під час руху автомобіля сніжна маса б’є по колесах. Цей намерзлий сніг може стати причиною того, що бризковики просто відвалюються, підкрилки і крила пошкоджуються (деформуються, ламаються), а бампера відламуються. Щоб не допускати подібну ситуацію з налиплим снігом, досвідчені водії використовують одну невелику хитрість.

Звичайно, запобігти налипанню снігу повністю не вийде, але поліпшити ситуацію цілком навіть вдається. І допоможе в цьому обробка місць, де зазвичай намерзає сніг, засобом, в складі якого є силікон.

Алгоритм дій

В першу чергу потрібно помити автомобіль, особливо бризковики з підкрилками. Саме ці місця є зосередженням налиплих снігових мас. Коли вони стануть сухими, їх потрібно ретельно покрити спреєм, що містить силікон.

Підходять для цієї мети як ВД-40, так і поліроль для машин. Завдяки силіконовому засобу сніг не налипає на поверхню, а зісковзує з неї.

Якщо ж сніг і налипне, то в невеликих кількостях. Як тільки його збереться трохи більше, він просто зісковзне з оброблених силіконом підкрилків та бризковиків. Негативною стороною цього методу виступає тільки необхідність в повторенні процедури нанесення речовини кожен раз, як тільки автомобіль помиють або ж перед тим, як повинен випасти сніг.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Якщо машина стоїть в гаражі, то процес стає не таким складним. За час перебування там машини сніг тане, а бризковики з підкрилками висихають. В результаті залишається просто побризкати їх силіконовим спреєм. У цьому випадку попередньо мити і сушити не потрібно.

 

Джерело: Dexpens