AutoNews

Ознаки, за якими зрозуміло, що водіння – це «не ваше»

Отримати права і стати хорошим водієм – це абсолютно речі. І якщо ви отримали водійське посвідчення, це не робить вас одразу професіоналом.

Є люди, котрі навіть з цим документом не можуть назвати себе водіями. От просто не дано людині водити автомобіль, краще сидіти на пасажирському і мати спокій.

Які ознаки чітко дають зрозуміти, що вам протипоказано сунутись на водійське сидіння – читайте далі. Якщо знайшли себе, у нас сумні новини.

Боятись кожного звуку

Є люди, які за кермом, наче риба у воді. Здається, що вміння водити їм передалось з молоком матері. А є протилежна категорія, в котрої автомобільна тематика викликає паніку.

Можна заспокоювати їх словами, що з практикою це все минає, але не завжди. Якщо ще на пустій дорозі вони поводяться нормально, то на оживленій трасі вони відчують неконтрольований страх.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

В чому проявляються ці страхи?

  • Автомобілі з усіх боків викликають у вас неспокій;
  • Боїтесь світлофорів, бо потрібно гальмувати, а ви маєте з цим певні проблеми;
  • Думка про те, що потрібно з другорядної з’їхати на головну, спантеличує;
  • Ви не можете перелаштовуватись.

З цього робимо висновок, що водіння далеко не ваше.

Можно ли ездить за рулем в шлепках: Можно ли садиться за руль в шлепанцах? — Chip-penza.ru

Хамство

Якщо ваша мета сісти за кермо і постійно провокувати інших своєю неадекватною поведінкою – навіть не підходьте до автомобіля. Краще звернутись до психолога, а не розпилювати свою агресію на інших. Тим паче, що керування автомобілем – процес, який вимагає зосередження. І заспокоювати хамовитих водіїв нікому не захочеться.

Без задоволення

Продал машину – приходят штрафы, плачу налог, покупатель не оформляет на себя

Якщо водіння не приносить вам жодного задоволення. Коли ви сідаєте за кермо лише з примусу, то варто задуматись, що ідея це так собі. Краще громадський транспорт або таксі. Силувати себе зовсім не варіант.

 

Джерело: Dexpens