AutoNews

Перелік автомобілів, які найважче продати

Коли ви хочете купити бу авто, то уявляйте не лише те, як класно на ньому їздити, але і те, чи легко його потім можна продати іншому автолюбителю. Далеко не кожен випущений автомобіль має попит на ринку і все своє «життя» може так і простояти на «вітрині».

Отже, які бу машини викликають найменше цікавості серед автомобілістів – читайте далі.

На першому місці Volkswagen Tiguan, котрий, попри свою зовнішню велич та хорошу внутрішню начинку, не завоював симпатію серед водіїв. Претензії висуваються до силового агрегата: його занадто дорого ремонтувати, а надійність пасе задніх.

Volkswagen Tiguan: цены, комплектации, тест-драйвы, отзывы, форум, фото, видео — ДРАЙВ

Сходинкою нижче розмістилась Skoda Yeti, котру зняли з виробництва за відомими причинами. Звичайна малолітражка, котра не викликала захоплення. Причина невдоволення така ж, як у попередника в списку – двигун, котрий забагато вимагав.

Встречаем правильный кроссовер Skoda Yeti с «роботом» — ДРАЙВ

Nissan Qashqai розташувався на третьому місці нашого антирейтингу. Найбільше негативних відгуків отримала модель з комплектацією, де двигун 1,2 л і коробка передач варіатор. Продати цю машину буде справді проблематично. З цієї марки ще не отримав належної популярності Nissan Terrano. Автомобілісти вважають, що краще надати перевагу Рено Дастеру, котрий нічим не гірший і ще й дешевший.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Nissan Qashqai hits 10k orders, e-Power (hybrid) arrives in 2022

Якщо ви власник Volvo S80 чи XC90, то складнощі при продажі у вас виникнуть однозначно. У середовищі автомобілістів вважають, що шведські машини занадто багато мають електроніки, яка постійно ламається. Відповідно, це зіпсувало враження до авто і попит на них став меншим.

Подержанный Volvo S80 II за 440 000 рублей – отличный бизнес-класс либо сплошные траты? — Авто Область — Авто новости мира и России

Закриваємо наш рейтинг автівкою Mazda CX-7, що зовсім не виділяється надійністю та хорошими відгуками. Тому й попит на неї так собі.

Джерело: Dexpens