AutoNews

Перевірка авто за номером: як це можна зробити і де

Купівля бу автомобілів – це безперервний процес і щодня укладаються тисячі угод. Щасливі власники нових старих автівок забирають їх додому і насолоджуються їздою, аж допоки не захочуть чогось новішого.

Гадаю, ви чудово усвідомлюєте, що не кожен бу автомобіль має «чисту історію», про котру власники намагаються змовчати або розповідають не до кінця. З цього приводу українці намагаються якнайбільше дізнатись про авто перед тим, як купити його. І це правильно, адже немалі гроші зараз коштують навіть бу автомобілі.

Для цього і існує перевірка авто за номером, де можна дізнатись вичерпну інформацію про машину, щоб не «взяти кота в мішку».

Зображення, що містить особа, сидіння

Автоматично згенерований опис

Що дасть перевірка авто за державним номером?

Все банально просто: вам будуть висвітлені всі дані про автомобіль, котрі від вас могли приховувати або змінювати. До прикладу, ви дізнаєтесь чи колись машина потрапляла у дорожньо-транспортні пригоди, чи рідний пробіг показує одометр, скільки власників було насправді, чи є якісь неоплачені штрафи та інше.

Як бачите, інформацію отримаєте в повному обсязі. Тепер найголовніше – як перевірити автомобіль по номеру? Для цього є спеціально створені сервіси, котрі дозволять швидко дізнатись все без труднощів.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Зображення, що містить особа

Автоматично згенерований опис

OpenDataBot

Вже роками боти у мережі Телеграм спрощують життя користувачам: їх функціонал легкий та зрозумілий, що дозволяє розібратись в ньому чи то дитині, чи то літній людині.

До речі, це джерело є абсолютно безкоштовним, через що є ще популярнішим серед автомобілістів.

Що можна дізнатись, скориставшись цим сервісом:

  • Реєстрацію авто;
  • Чи має авто стосунок до арешту чи застави;
  • Попередні реєстрації транспортного засобу;
  • Інформацію про попередніх власників.

Все, що потрібно – йти за інструкцією, котру вкаже бот. В кінці ввести державні номери автомобіля і отримати повну інформацію про нього.

Зображення, що містить текст

Автоматично згенерований опис

Якщо забажаєте, ви зможете отримати відомості про штрафи, але для цього потрібно ввести ще РНОКПП власника.

Завдяки таким простим діям ви зможете перевірити автомобіль за номером і отримати всі необхідні дані.

Джерело: Dexpens