AutoNews

Перевіримо справність панелі приладів всього однією кнопкою

  Вона демонструє навіть найменші зміни в роботі всіх систем та агрегатів. Цікаво, чи завжди панель приладів точна, як швейцарський годинник? Водії можуть іноді задумуватись, а чи справною є сама система?

Можна попасти на гроші

Якщо панель почне некоректну роботу, то вона вже не так добросовісно повідомлятиме автовласника про проблеми. Відповідно, ви можете не знати про якісь несправності, нічого не робити, а потім збирати гроші на ремонт.

Наприклад, патрубок охолоджуючої рідини почав текти і вона повністю витекла. Але автомобіліст якимось чином не помітив під машиною калюжі і погнав по своїх справах.

А звідки йому було знати про витікання, якщо лампочка низького рівня охолоджуючої рідини не горіла – може ж вона просто перегоріти.

Результатом цього може стати перегрів двигуна, а водію – рутина з автосервісом та ремонт двигуна. І все через одну лампочку.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Guide To Dashboard Warning Lights | insurethebox

Спеціальний метод діагностики

Автомобільні виробники передбачили виникнення подібних проблем і придумали цікавий спосіб, котрий дає змогу перевірити, чи працюють всі позначки на панелі приладів.

Ця функція доступна на багатьох сучасних машинах.

Щоб переконатись у справності панелі приладів потрібен такий порядок дій:

  • Коли запалювання вимкнене, натиснути на кнопку та скинути пробіг;
  • Завести авто, не відпускаючи кнопку.

В результаті панель загориться, всі стрілки стрибатимуть, всі позначки запрацюють, котрі нормально функціонують і мають справні лампочки.

Car Dashboard Symbol Meanings | Mental Floss

Якщо якась стрілка все ж не загорілась, означає, що їй потрібна заміна. Якщо цей спосіб вашому авто не підходить, то гляньте до інструкції з експлуатації – там має бути вказано порядок дій, як перевірити консоль на справність. Цю ж інформацію можна знайти в Інтернеті за маркою та моделлю авто.

 

Джерело: Dexpens