AutoNews

Після дощу почав «троїти» двигун: чому та що з цим робити

Волога – найзліший ворог силового агрегата. В таких умовах процеси окислення та гниття відбуватимуться значно швидше. Щоб уникнути глобальних наслідків, потрібно шукати проблему «з малого».

Найперше – потрібно розібрати корпус повітряного фільтра і уважно оглянути фільтрувальний елемент: якщо полотно мокре або хоча б вологе, то ось вам і місце народження проблеми. Вологий фільтр має гіршу здатність пропускати повітря, відповідно мотор працює на «бідному» пальному і взагалі троїть.

Що робити далі, цілком логічно – сам кожух висушити, пропилососити від пилюки, а фільтр або замінити в кращому випадку, а в гіршому – хоча б посушити. Якщо після цих маніпуляцій двигуну не стане легше, то будемо лізти глибше.

Пробка з мастилозаливної горловини розкаже про стан моторного мастила: якщо там утворився кремовидний наліт, то в мастило якось потрапила вода і потрібно швидше, аніж каже регламент.

Якщо емульсії не було виявлено, то біда переховується в свічках та високовольтних проводах.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Провід від котушки до свічки не повинен мати жодних пошкоджень. Якщо побачили сколи, розриви чи подряпини, то готуйтесь до заміни.

Катушка зажигания – проверка, неисправности, измерение сопротивления | HELLA

Наступне – сама котушка. Вода могла потрапити в мікротріщини, що з роками утворюються, і створює неприємності. Двигун тоді буде мати непередбачувану поведінку: то ідеально працює, то через раз. Візуальна оцінка котушки та подальше просушування зможуть виправити ситуацію.

Звісно, ви можете відразу відправитись на СТО, де вам швидко знайдуть джерело проблем. Але й можете провести самостійний первинний огляд. Подивіться на ті агрегати, роботу котрих можна перевірити без спеціального обладнання.

Джерело: Dexpens