AutoNews

Поломки, після котрих краще продати автомобіль

Протягом експлуатації з авто можуть ставатись різні несправності: вони можуть залежати, як від автовласника, так і від зносу елементів та вузлів. Іноді машину простіше продати, аніж морочитись із ремонтом. Тим паче якщо ви і так планували покупку іншого авто.

Тому немає сенсу в неї вкладати. Краще продати авто і хай новий власник турбується про усунення несправності.

В яких випадках краще продати машину?

Корозія, з котрою неможливо боротись

Найбільший ворог зовнішнього вигляду автомобіля – це, звісно, ж іржа, котра пожирає метал. Чим автівка старша, тим більше вогнищ корозії на ній виникає. Вона може мати таку силу, що проїдає елемент наскрізь, через що його потрібно міняти. Коштувати це може немалі гроші.

Якщо ви не готові вкладатись в ремонт свого старого авто, то самі знаєте, що робити.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Геометрія кузова

Навіть незначна дорожньо-транспортна пригода здатна порушити геометрію кузова. Від цього не лише двері чи крила почнуть косити, але й на керування це суттєво вплине. Машина буде просто криво їхати. Відновити кузов до його початкового вигляду буде тривалим та коштовним процесом. Оцініть раціональність свого рішення: чи готові викласти за ремонтні роботи?

Після стихії

Ніхто не застрахований від непередбачуваних дій природи. Урагани, повені, землетруси та інші катаклізми можуть пошкодити автомобіль до непізнаваності. Після чого їм потрібен не ремонт навіть, а реставрація.

Наприклад, авто після затоплення рятувати немає сенсу, адже електронні блоки все одно працюватимуть некоректно і з перебоями.

Джерело: Dexpens