AutoNews

Про що вам ніколи не розповість продавець б/у гуми

З новими комплектами шин все зрозуміло: відсоток браку може бути мінімальним, тому й хвилюватись особливо нема що. А ось про вживану гуму такого не скажеш. Тут завжди високий відсоток нарватись на неякісний товар, котрий з вигляду ніби й нормальний.

Все тому, що продавці вживаних шин не поспішають розповідати про них всю правду. Правда сама «покажеться» під час експлуатації.

Отже, висвітлимо кілька підводних каменів, котрі можуть очікувати охочих купити б/у шини за низькою ціною.

В середньому термін вірної служби шин може складати 5-6 років. Якщо шини, котрі ви собі придивились, були випущені понад 6 років тому, то краще відмовитись від такої покупки.

Щоб дізнатись дату виробництва, подивіться на маркування на боковій поверхні покришки. Там є код із чотирьох цифри, де останні дві зазначають рік випуску.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Якщо ви купуєте шини у спущеному вигляді, то в цьому є своя небезпека. Таким чином ви не зможете побачити приховані порізи чи грижі на колесі. Дефекти можуть бути різного характеру, але більшість з них проявляються саме на накачаних шинах.

Тому краще поговорити із продавцем та домовитись перевірити якість шин на шиномонтажі. Якщо є пошкодження, то маєте право відмовитись від покупки, а якщо ні, то спокійно купляйте.

Ми неодноразово наголошували на тому, як правильно зберігати шини. Найчастіше вони деформуються через недотримання правил зберігання: візуально все наче в порядку, але балансування провести на них буде неможливо.

Сезонное хранение шин – выбираем место для хранения автомобильной резины и колёс

Якщо шини зберігаються спущеними і горизонтально одна на одній, то вони деформуються за час простою. Або якщо шини стоять на автомобілі і методично спускаються, то надати їм попередньої форми вже не вийде і придатними для їзди вони вже не будуть.

Деякі експерти з диванів кажуть, що колесо можна повернути в попередню форму, якщо тривалий час на ньому поїздити. Ой, глибокі сумніви виникають щодо цього методу. Впевнені, що нічого путнього з цього не вийде, та й в плані безпеки це не рекомендовано.

Якщо поставити таке колесо на авто, то протягом експлуатації при досягненні певної швидкості на колесо почнуться передаватись вібрації. Це трапляється тому, що неможливо досягнути потрібного балансу.

Такі проблеми трапляються саме з вживаними шинами, тому будьте уважними при їхньому виборі та не економте на своїй безпеці.

Джерело: Dexpens