AutoNews

Продукти, котрі тільки підсилюють запах перегару

Хоча є багато «фахівців» серед автомобілістів, котрі навчились маскувати запах з роту з допомогою звичайних продуктів. Мовляв, з’їв і наче нічого й не було. Такого ми вас вчити точно не будемо.

Як з’ясувалось, є цілий перелік продуктів, котрі можуть тільки підсилити «амбре» зранку і часто автомобілісти цього не знають.

Квас

Не знаю, скільки разів ми вже згадували про те, що водіям не слід вживати квас перед початком руху. Все тому, що алкотестер може показати позитивний результат. Внаслідок чого у вас будуть неприємності і вам не вдасться переконати поліцію, що справа у квасі, а не в алкогольних напоях, котрих ви не вживали.

І сподіватись на чудодійні властивості жуйки теж не варто: фруктові гумки не те щоб не переб’ють запах, а ще й збережуть його.

Кефір

Кефір – потужний пробіотик: калорійність, користь та вміст лактози. Як виготовляється | Пояснення | ЛІГА.Life

Цей кисломолочний напій теж не рекомендовано людям, котрі планують незабаром сідати за кермо. Цей продукт отримується в результаті бродіння, в котрому міститься алкоголь, хоч і в невеликих кількостях. Він не тільки підсилить запах з роту, а ще й погіршить його. Або й створить його в тієї людини, котра напередодні й не пила спиртне.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Якщо ви за обідом поласуєте склянкою кефіру, то інспекторам, котрі вас зупинять, запах буде схожим той, який виникає після склянки пива.

Часник

Що потрібно знати про часник | harchi.info

Часник – це і для здоров’я корисно, і трапеза стає значно смачнішою, але тільки тоді, коли вам не потрібно сідати за кермо.

Його запах є наближеним до запаху перегару, а коли вони об’єднаються, то вийде просто ядерна суміш. Можна спробувати збрехати поліції, що ви так боретесь з простудою або ж проводите профілактику, але малоймовірно, що вам хтось повірить.

Соління

Продам огурцы, помидоры, капусту, баклажаны - Дніпропетровська обл — Agro-Ukraine

Квашена капуста, огірки та решту улюблених солених страв не варто вживати перед тим, як сісти за кермо і тим паче, коли ви намагаєтесь позбутись запаху похмілля. Ці продукти спровокують подвоєння запаху і ви підпадаєте під підозру, що щось вживали з алкогольних напоїв.

Джерело: Dexpens