AutoNews

Секрети автомеханіка: як грамотно зекономити на ТО

Моторне мастило та фільтр

Якщо ви чемний водій і кожні 15 тисяч кілометрів проходите техогляд за регламентом, то задля забезпечення більшого ресурсу двигуна варто міняти на половині цього пробігу.

До дилера звертатись необов’язково: це можна зробити самому або ж скористатись послугами недорогого СТО. До речі, є майстерні, котрі виконують заміну мастила безплатно за умови, що ви придбаєте розхідники в них.

Необов’язково купляти мастило тієї ж марки, що попереднє було. Невеликий залишок мастила, котрий залишається в двигуні шкідливий лише тим, що мастило старе, а не що воно іншого бренду. Промивати двигун теж не потрібно – дарма витрачені кошти та час. Хіба якщо ви купили б/у авто і двигун зсередини ну дуже брудний.

Свічки запалювання

Как влияют свечи на тягу двигателя

Якщо автомобіль не дуже багато проїжджає зазвичай, то міняти свічки за віком – неправильно. Свічки зношують лише при активній роботі силового агрегата. Написано, що раз на 60 тисяч кілометрів – так і міняйте.

Але і збільшувати рекомендований інтервал також не потрібно. Зростає іскровий проміжок, а, отже, росте ризик пробою котушки запалювання. Від тривалих механічних навантажень свічка може втратити міцність та розвалитись в циліндрі. А це вже призведе до капітального ремонту.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Регулювання клапанів

Водії часто вважають, що якщо стуку клапанів не чути, то з ними все добре і нема що хвилюватись. Насправді це неправильне судження. На сучасних движках прозори найчастіше зменшуються в міру експлуатації. Особливо інтенсивно відбуватиметься процес на автомобілях, котрі були переведені на газ. Тому на бензинових моторах перевіряйте регулювання суто за регламентом. Якщо їздите на газі – вдвічі частіше.

3 причины, почему нужно регулировать в моторе клапаны?

Привідний ремінь

Привідні ремені потрібно замінювати, опираючись на їхній стан. За невеликих пробігів перший заводський ремінь може відслужити і 10 років. Але навіть на моторах з ланцюговим приводом ГРМ цей ремінь частіше обертає помпу охолоджувальної рідини. А тому з порваним ременем ви зможете тільки відповзти набік.

На моторах з ремінним приводом ГРМ наслідки можуть бути ще гіршими. Тому при кожному техогляді дивіться до привідного ременя.

О компании | СТО Автоформат

Заощаджуйте розумно

До технічного обслуговування автомобіля потрібно підходити також і творчо. Наприклад, якісь роботи можна відкласти до наступного разу, а щось навпаки виправити насамперед, оминаючи бажаний термін від виробника.

В такому випадку ви всядетесь на двох стільцях: і заощадите, і забезпечите довговічність своєї автівки.

Джерело: Dexpens