AutoNews

Що буде, якщо рідко дивитись в дзеркала або не дивитись взагалі

Як з’ясувалось, якщо водій не дивиться в дзеркала понад 10 секунд, то він автоматично втрачає контроль над дорожньою ситуацією, котра відбувається навколо його автомобіля.

Що може трапитись, якщо знехтувати важливістю дивитись в дзеркала?

Щоб спокійно і безпечно закінчити свою розпочату поїздку, водію необхідно дивитись в дзеркала, причому постійно: це означає, що поглядати в них варто хоча б раз на 5 секунд. За таких обставин водій завжди знатиме, що відбувається навколо авто під час руху, а також позаду нього.

Водій зобов’язаний оцінити ситуацію з допомогою дзеркал перед тим, як здійснювати будь-який маневр. Це може бути, наприклад, коли водій планує перелаштуватись, чи припаркуватись чи навіть тоді, коли потрібно вийти з автомобіля.

Особливо це важливо в літній та весняний періоди, коли на дорогах з’являється все більше велосипедистів та мотоциклістів. Тоді ще уважніше потрібно стежити, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Как правильно настроить зеркала в автомобиле

Яка в цьому важливість?

Банальна – безпека. Щоб уникнути аварії, не спровокувати зіткнення інших учасників руху, щоб запобігти конфліктів з пішоходами та ін. Також варто не забувати про спеціальний транспорт, котрому в будь-якому випадку потрібно поступитись дорогою і якнайшвидше.

Також одним із найнебезпечніших видів водіїв є «вічнопоспішаючі»: вони намагаються протиснутись і перегнати авто перед собою усіма можливими способами. Тоді вони можуть і підрізати, і різко зупинитись, що й зреагувати не встигаєш.

Таку ж звичку мають і мотоциклісти, котрі можуть нахабно протискатись між автомобілями.

Водій повинен стежити не лише за своєю їздою, але й тримати контроль над діями інших, а точніше, діяти на випередження. Варто просто відстежувати обставини на дорозі й частіше заглядати в дзеркала.

Не складно ж, правда?

Джерело: Dexpens