AutoNews

Що буде з машиною, якщо переплутати клеми акумулятора

Думаю, рідко бувають випадки, коли водії біжать до автослюсарів, якщо з акумулятором щось стається. Все частіше автомобілісти своїми силами можуть владнати несправність.

Іноді трапляється так, що вони можуть випадково переплутати клеми, хоча порядок підключення мав би бути їм відомий, як «Отче наш…»

Отже, що поганого трапиться, коли водій нахімічить із клемами?

  • Як мінімум, може виникнути коротке замикання. Але якщо в автомобіля є хороші запобіжники, то це не так страшно, адже зламаються тільки вони. Їх можна замінити і все. Але наголошую, це лише мінімум з наслідків.
  • Машина може загорітись. Навіть від найменшого струму в акумуляторі можуть розплавитись дроти, якщо неправильно експлуатувати. Якщо ще й неподалік є легкозаймисті рідини, то авто спалахне від найменшої іскри.
  • Сама батарея може вийти з ладу, якщо її не так встановити. Тоді вас чекають витрати на покупку нової АКБ.
  • Бортовий комп’ютер теж може заспівати сумну пісню. Якщо переплутати клеми, то цілий електронний блок управління. Тоді ви взагалі нікуди не зможете поїхати, поки все не відремонтуєте.
  • Генератор, отримавши незвичну напругу, теж попрощається. І захист може не впоратись.

Щоб знизити ймовірність поломок, варто вчасно помітити, що ви зробили щось неправильно. Якщо ви не впевнені в своїх силах та знаннях, то краще взагалі не лізти, а надати перевагу фахівцям.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин