AutoNews

Що обов’язково потрібно перевірити в б/у авто, коли купуєш його у жінки

Пропоную розібратись, на що обов’язково потрібно звернути увагу, коли ви купляєте машину у представниці прекрасної статі.

Стандартно – насамперед технічний стан

Будь-який водій, незалежно від статі, має хоча б поверхнево бути обізнаним у будові автомобіля. Як мінімум для того, щоб вас не змогли обманути недобросовісні автосервіси. Таке трапляється не часто, але й не рідко.

Особливо із жінками, коли вони самі їдуть на проходження ТО та ремонту авто.

Жінок частіше обманюють та халтурять з їх машинами. Також не рідкість, коли взагалі забувають про те, що машину хоча б інколи треба показувати на сервісі, щоб елементарно замінити розхідники.

Тому, коли ви будете купляти авто, будьте впевнені в справності двигуна, переконавшись в цьому самі, а не повіривши на слово про регулярне ТО в дилера і т. д.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

А ще краще загнати машину на повну діагностику.

Коробка передач

Ще одна неприємна штука – нарватись на машину, котра була навчальною у жінки-водія. Не суттєво, автомат чи механіка, стан коробки буде сумним. Згоріле зчеплення або перегрітий автомат – це не найстрашніші проблеми. Іноді буває, що коробки в таких машинах взагалі не підлягають відновленню.

Как отличить между собой автоматическую коробку, роботизированную и вариатор?

Обов’язково влаштуйте пробну поїздку, щоб переконатись у справності коробки у всіх режимах.

Кузов

Кузов машини теж добряче «отримує на горіхи» в процесі експлуатації. Як би акуратно жінка не керувала автівкою, дрібні подряпини та вм’ятини все одно будуть. Який би професійний водій не був за кермом, від цього не сховатись.

Как убрать царапины на машине своими руками: на кузове и на стекле

Проте, позитивна сторона в тому, що жінки зазвичай потрапляють в дрібні ДТП в порівнянні з чоловіками. Тому часто пошкодження на кузові мають поверхневий косметичний характер.

Все так страшно?

Будемо об’єктивними, розповіді про те. Що в жінок машини в жахливому стані – більше чутки, аніж правда. Найчастіше, в цих жінок є чоловіки, котрі точно знають, що машину потрібно обслуговувати та проводити дрібний ремонт.

5 идеальных машин для женщин

Тому, навіть попри вище описані пункти, жіноча машина навіть може бути іноді в кращому стані, аніж чоловіча.

 

Джерело: Dexpens