AutoNews

Що перевіряють перекупники, коли підносять лист паперу до вихлопної

Технологія «купи-продай» виникла ще задовго до появи перших авто. Вона приносила і приносить непоганий дохід: купив дешевше – продав дорожче. Вигідно ж.

Проте, у автомобільній сфері варто пам’ятати, що чим більший прибуток, тим вищий ризик. Знайти хорошу пропозицію за низькою ціною – багато розуму не треба. Багато розуму треба, щоб зрозуміти, чому це продавець вирішив бути таким щедрим.

Будь-яке бу авто – це по факту кіт в мішку, якщо бути відвертим.

За діагностику потрібно буде заплатити із прибутку, котрий вони ще не отримали. І щоб не витрачатись, перекупники з досвідом використовують безліч народних методів діагностики та підручні засоби. Кузов можете подивитись самостійно і виміряти спеціальним приладом, а ось із внутрішніми вузлами доведеться трохи заморочитись.

Автомобильные перекупы – сколько зарабатывают эти товарищи — Авто Область — Авто новости мира и России

Власник автомобіля може так здійснити тест-драйв, що ви навіть не зрозумієте, що КПП і двигун «ледь дихають». Особливо з двигуном складнощі, тому що ремонт цього агрегату буде коштувати найдорожче.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Тому «фахівці перекупницької справи» мають в запасі оригінальний метод визначення несправності двигуна прямо на місці.

Все, що потрібно для проведення даної операції – чистий лист паперу, котрий підноситься до вихлопної труби. Прогрівши двигун, підносимо папір до отвору глушника і дивимось, що буде далі: якщо мотор рівно працює, то папір буде рівномірно відгинатись.

Якщо ж його потягнуло на зустріч вихлопній або хитає в різні боки, то агрегат працює нерівномірно – можливо, клапани прогоріли, запалювання пропускає або дросель не в порядку і заганяє в мотор збіднілу суміш.

Також така поведінка листка може вказувати на наявність дір в системі випуску. Якщо на ньому ще й виникли плями від бензину – це свідчить про мінус в роботі запалювання.

Как перекуп определяет состояние двигателя автомобиля по выхлопной трубе | Ремонт авто своими руками | Яндекс Дзен

Найнеприємніше, що можна діагностувати таким чином – це краплі тосолу чи мастила. Тосол може потрапляти в паливну суміш через пошкодження прокладки ГБЦ або й через саму головку блоку циліндрів. Тріщини в ній не підлягають ремонту, а сам мотор у випадку появи дір їде на смітник.

Наступне – це мастило. Його поява свідчить про потребу перебрати двигун. Можливо, маслознімні ковпачки вже своє відпрацювали або ж мотор потребує заміни кілець чи й навіть клапанів. Коротко кажучи, дорогого ремонту.

Висновок зробите самі.

 

Джерело: Dexpens