AutoNews

Що точно не можна робити на мийці самообслуговування: 3 речі

Мийки самообслуговування – це класна штука. Можна спокійно вимити автомобіль до блиску і до деталей. Водіям це дуже подобається, адже ніхто не знає свою машину краще, ніж вони.

Але, на жаль, не кожен автовласник вміє раціонально користуватись такою мийкою. Випишемо основні помилки водіїв, котрі вони допускають і пояснимо, чому так не треба робити.

Звички залишаються

Часто можна зустріти на мийці людину, котра пристрасно натирає свою машину і розганяє піну по кузову. Зазвичай це зі старшого покоління водіїв, котрі звикли мити машину вручну і безконтактні мийки для них дурість.

Повторювати за ними, звісно, не радимо. Внаслідок такої мийки на лакофарбовому покритті виникне безліч подряпин, котрі точно краси не додають. Такими розтираннями власник розносить по кузову пісок з брудом і це пошкоджує фарбу. Те саме, що мити автомобіль наждачним папером.

Ошибки на мойке самообслуживания: не делайте этого | Road Residents | Яндекс Дзен

Піна з пістолета впорається самостійно, потрібно просто почекати трішки.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Двигун

І двигуни на безконтактних мийках миють. Причому без підготовки попередньої, без захисту електронних компонентів: відкрили капот, залили все піною і очікують на диво. А потім те все дійство змивають великим напором води. Такі експерименти в 9 з 10 випадків закінчаться виходом з ладу електроніки і з мийки ви вже самостійно не виїдете.

Ошибки на мойке самообслуживания: не делайте этого | Road Residents | Яндекс Дзен

Мотор краще мити окремо від авто і бажано, щоб це робили компетентні люди – тобто досвідчені мийники.

Як мавпа з гранатою

Саме такий мають вигляд водії, котрі не знають, як керувати пістолетом. Замість того, щоб спитати в когось, як діяти правильно, вони викручуються разом з пістолетом, в надії утримати його. Не хочуть же падати обличчям в бруд перед іншими водіями за недосвідченість і займаються приборкуванням самотужки.

Как правильно мыть машину на мойке самообслуживания

Справа з пістолетом теж потребує обізнаності. Наприклад, направляти струмені води в радіатор. Через таке можуть деформуватись соти на ньому: тоді погіршиться вентиляція і двигун починає перегріватись. Також будьте обачним при мийці лобового скла. Якщо на ньому тріщини, то краще струмінь не наводити, інакше вони почнуть збільшуватись.

Джерело: Dexpens