AutoNews

Що треба зробити з авто перед приходом заморозків

Отже, для початку буде хорошим тоном звернути увагу на дренажні канали внизу лобового скла, оскільки саме туди стікає вода.

Окрім неї там ще назбирується опале листя, бруд та інше. Коли дренаж заб’ється, весь цей вміст не дасть воді стікати і вона може перелитись через край та потрапити на електрику машини.

А якщо неподалік розташований блок запобіжників, то їм така «гідропроцедура» точно не сподобається і ряд електричних ланцюгів припинить свою нормальну роботу.

Как почистить под капотом автомобиля

З цим вирішили, йдемо далі.

Номер двигуна покривається іржею за час користування автомобілем. Все б нічого, але це вагомий неприємний фактор, котрий може завадити вам пройти техогляд. Переважно номер перебуває у важкодоступних місцях, але все одно потрібно постаратись дістатись до нього.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

До речі, ідея із наждачним папером буде невдалою – ви можете з необережності просто стерти частину коду. Візьміть м’яку ганчірку і якийсь засіб для видалення іржі, котрих в автомагазинах повно, і очистіть номер без зайвих зусиль.

Что обязательно нужно чистить под капотом автомобиля — Российская газета

Мити мотор не рекомендую, адже існує великий ризик потрапляння води на електронні датчики, від чого електроніка почне збиватись. А волога на котушках запалювання буде збивати мотор. По-народному, він почне «троїти».

Але якщо справи зовсім погані, то тут детально написано, як правильно мити двигун і не завдати йому шкоди.

Але це не означає, що бруд має залишитись лежати на всіх важливих елементах авто. Тим паче після літа його там назбиралось дуже багато.

Просто купіть очищуючий засіб і пройдіться по клемах акумулятора та й загалом по підкапотному просторі.

Моторный отсек автомобиля: как и что чистить под капотом

Ну і наприкінці цих веселих процедур буде робота з пилососом. З ним можна легко прибрати пил та бруд зі свічкових колодязів. Можна також і зняти шар пилу та піску з дна корпусу повітряного фільтру.

Цим же пилососом можна визволити із брудного полону і радіатора, озброївшись ще щіткою. Але легко – сильні натиски можуть пошкодити соти.

 

Джерело: Dexpens