AutoNews

Що WD-40 може зробити з фарами вашого авто

Не знаю, який засіб в світі є таким же універсальним, як всім відомий WD-40. А проте, скільки способів застосування є – історія взагалі мовчить. Кожен автомобіліст має що розказати, коли його спитають, як він використовує цю змазку.

Один із рекомендованих перевірених способів – це полірування мутних фар машини. Допоможе?

Фари

За роки експлуатації фари втрачають свій початковий блиск та з часом починають мутніти. Це й не дивно, адже з дороги постійно летить пісок, котрий негативно впливає на оптику. Особливо вона зазнає страждань взимку, коли дороги обробляють сумішшю з піску та солі.

Вона прилипає до фар, від нагріву лампочок засихає і утворює кору, котру потім складно зчистити без слідів. Водії можуть просто брати сніг та намагатись протерти фари, але від такого методу нічого хорошого немає – утворення мікротріщин – найлегший наслідок, що може бути після цього. А коли тріщин буде багато, то скло помітно помутніє і фари вже не так яскраво світитимуть.

How to Lubricate Electric Razors - Hair World Magazine

Повернути блиск

Безперечно, ви можете звернутись до автосервісу, де вам запропонують послугу з полірування оптики і вам не потрібно ні про що турбуватись. Але багатьох автомобілістів зупиняє вартість такої послуги, тому вони шукають альтернативні способи.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Можливо, таким чином вони і дійшли до використання WD-40. Вона точно є в кожного автовласника і, як з’ясувалось, чудово підходить для повернення фарам блиску та привабливого вигляду.

Покрытие фар после полировки

До роботи

Перед тим, як братись за полірування, промийте фари водою – так ви приберете пісок з поверхні. Надалі беремо балончик з WD-40 та або звичайні паперові рушнички, або ж ганчірку з м’якої тканини – на ваш розсуд. Наносимо змазку на фари та коловими рухами розтираємо.

Полировка фар своими силами (недорогой вариант). Полировка фар своими руками в домашних условиях.

Потрібно терти доти, поки не доб’ємось повного зникнення помутніння та подряпин. Не потрібно тиснути на ганчірку, рухи мають бути легкими, але швидкими. Фара почне сяяти на очах.

 

Джерело: Dexpens