AutoNews

Щоденний ритуал водія, перш ніж сісти за кермо

Номери на місці?

Є така система в дрібних шахраїв – красти номери з автомобілів, а потім «випадково їх знаходити» та повертати за щедру винагороду. Непогана система, скажу вам.

Окрім цього, коли виходите до авто, переконайтесь, що ваші номери на місці і з ними все в порядку. Не вистачало вам ще вранці сутичок із поліцією.

Тече?

Окиньте оком автомобіль, чи ніде нічого не підтікає. Гадаю, ви можете відрізнити витік конденсату під авто і робочі рідини. Візьміть за звичку заглядати під машину і тоді, коли ставите її на парковці – коли повернетесь, подивіться ще раз. Якщо виникла калюжа, то з машиною щось сталось і треба перевірити, звідки саме виникло протікання.

Колеса

Як вже вище згадували – постукати ногою по них недостатньо. Переконайтесь, що шини в порядку, не спущені покришки і поблизу немає гострих предметів на землі, котрими можна пошкодити цілісність коліс.

Про дзеркала пам’ятайте також

Буде неприємно виявити, що в потоці вам знадобиться перелаштуватись, а ваші дзеркала «дивляться» на крило машини. Можливо, десь на парковці хтось випадково стукнув вас і збилось налаштування. Ніби нічого страшного, але краще перевірити перед їздою і спокійно починати рух.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Ну і наостанок світло

Перевірте стоп-сигнали самі, аби на дорозі не почули це від інших водіїв. Переконайтесь у їх працездатності або попросіть про це когось із пасажирів. Або увімкніть фари і подивіться на те, як відбивається світло, наприклад, на стіні гаражу чи на воротах.

Джерело: Dexpens