Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

«ШРКШ – все»: як визначити поломку до того, як з’явився шум і хрускіт

1. Як рушає автомобіль

Точно все гаразд.

Якщо старт автомобіля з місця відбувається з характерними ривками схожими на поштовхи, це прямо вказує на те, що настав час перевірити ШРКШ. Не виключено, що проблема буде саме у них. Відбувається подібне через забруднення канавок продуктами відпрацювання. Якщо ж проблема буде не в ШРКШ, то вже тоді слід перевіряти двигун та зчеплення.

2. Звуки та їх відсутність

Крутимо кермо та слухаємо.

Не надто очевидна ознака, яка також може вказати на наявність проблем зі ШРКШ. Під час руху, у тому числі при повороті керма, автомобіль не подає жодних сторонніх звуків. Однак, якщо попробувати повертати колеса стоячи на місці, то з боку коліс можуть почати долинати дивні шуми, тріск і хрускіт. Найчастіше 2-3, рідше 4 клацання видається при спробі повернути кермо на максимум.

3. Шуми в момент рушання з місця

Головне не запустити.

Мабуть, найвідоміша ознака наявності проблем зі ШРКШ відома кожному автомобілісту – це поява хрускоту та клацань при спробі рушити з місця на добре завантаженому автомобілі. Особливо виразно сторонні звуки виявляють себе при спробі в цей момент ще й кермо крутити.

4. Наявність мастила

Поява масла – поганий знак.

Дізнатися про поломку ШРКШ можна не лише за характерними шумами, а й у результаті візуального огляду. Якщо по обідку колеса або на елементах підвіски почало несподівано з’являтися мастило, що розходиться ніби від центру колеса, то це промовиста ознака того, що ШРКШ вже потрібна швидка допомога.

5. Вібрації

Видадуть будь-які навантаження.

Якщо при наборі швидкості з’являються легковідчутні вібрації, то є всі підстави вважати, що внутрішні шарніри ШРКШ вже своє відпрацювали. Вони можуть з’являтися під час їзди по вибоїнах і нерівностях, при спробі піднятися під гірку (особливо з гарним навантаженням) або повільно спуститися з крутої гірки цілеспрямовано підгальмовуючи.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Джерело: Dexpens