AutoNews

Скільки коштують паркування в нас та в різних містах світу

Відень

Якщо ви вирішуєте залишити автомобіль в центрі міста, то за це вам доведеться заплатити 1,05 євро. В гривнях це близько 33 гривень. Паркуватись в одному місці ви можете з певним лімітом – на 2-3 години.

В центрі міста побудовано низку багаторівневих гаражів. За одне місце платять 2 євро за годину або ж 10 за годину. Талони на паркування можна придбати в тютюновому кіоску, метро або АЗС.

Є вулиці, де паркування дозволене тільки місцевим жителям. Потрібно бути уважнішими, інакше за недозволену стоянку вам загрожує сплата штрафу 300 євро.

Женева

Місто розділене на паркувальні зони, ціна в котрих відрізняється між собою:

  • Біла: місце стоянки на півтори години. За годину потрібно сплатити 2.8 швейцарських франків. Це майже 85 гривень;
  • Синя: можна залишати автомобіль безплатно на 89 хвилин. Єдина проблема – знайти вільне місце.
Уже в Женеве - вся информация, необходимая для знакомства с городом

Також можна паркувати автомобіль в підземному гаражі, де ціна складає 5 франків за годину. Це трохи більше, аніж 150 гривень.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Берлін

Якщо ви шукаєте, де припаркувати автомобіль в Берліні. То відразу готуйте від 1 до 3 євро. В центрі є кілька вулиць, де паркування можливе лише на 2 години максимум. Якщо порушити правила паркування, то водію доведеться сплатити штраф від 10 до 30 євро.

Особливості правил парковки автомобілів в Німеччині у 2022 році

Лондон

Уличные парковки в Лондоне продаются по ценам квартир :: Зарубежная недвижимость :: РБК Недвижимость

В’їзд в центр міста лише платний. Водії сплачують 10,5-14 фунтів. Це 387-516 гривень. Якщо хитрий автомобіліст надумає проїхати без сплати, то йому випишуть штраф на 130 фунтів. Машини можна залишати лише на 2 години.

Вашингтон

Парковка в США | Пикабу

Щороку місто приймає значну кількість туристів. Від цього потоку і залежатиме ціна за паркування, котра може коливатись від 75 центів до 2 доларів. Якщо уникнути сплати за паркування, то нарветесь на сплату штрафу у розмірі 50 доларів.

Джерело: Dexpens