AutoNews

Скільки потрібно часу, щоб зарядити акумулятор до максимуму

Однак, попри простоту використання приладу, водії зіштовхуються з труднощами, коли не знають, скільки часу потрібно виділити, щоб зарядити акумулятор.

Нема куди поспішати

Зарядка автомобільного акумулятора займає багато часу. Його не можна заряджати пів години, а потім встановлювати в машину. Такий режим використання є шкідливим для батареї, навіть критично шкідливий.

Вона повинна відновлюватись повільно, струм зарядки складає орієнтовно 1/10 від ємності АКБ. Щоб повністю акумулятор зарядився, знадобиться не менше 10 годин, якщо вона була повністю розрядженою.

Как правильно заряжать аккумулятор автомобиля устройствами FUBAG | COLD START | MICRO

Правильно заряджаємо

Оскільки всередині автомобільної батареї міститься кислота і вона в процесі зарядки випаровується, то варто вжити необхідних запобіжних заходів, перш ніж встановлювати АКБ.

Для зарядки батарею бажано поставити в таке місце, де у домочадців не буде до неї доступу. Потім обов’язково відкрутити пробки на верхній кришці батареї. Це потрібно для того, щоб забезпечити вихід газам при закипанні електроліту.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Как правильно заряжать аккумулятор автомобиля зарядным устройством и другими способами | Блог максимум.рф

В обслуговуваних акумуляторах іноді потрібно трохи повозитись не лише з зарядкою, але й з електролітом. З часом він втрачає свою щільність і його потрібно оновити. При незначній втраті електроліту в батарею зазвичай доливають води.

Потім заміряють щільність з допомогою аерометру. Батарею з недостатньою щільністю електроліту не вийде нормально зарядити.

У справної АКБ повинна бути напруга в клемах – 12,6 Вольтів. Якщо цей показник демонструє 12,4 В, це свідчить про зарядку акумулятора на 80%.

 

Джерело: Dexpens