AutoNews

ТОП авто, на котрих найчастіше скручують пробіг

Скручений пробіг в бу авто давно не є новиною. Так роблять недобросовісні продавці, аби вигідніше позбутись своєї машини або перекупники з метою найбільшої наживи.

І на менталітет українців не потрібно нарікати, адже така практика поширена не тільки в нас, але й у Європі.

Сьогодні розповімо про рейтинг автомобілів, в котрих найчастіше скручують пробіг. Провела дослідження компанія Rapid Car Check і піддослідними були автомобілів Англії. До речі, в них такі дії вважаються злочином.

Нажитися і поживитися

Чим менше число кілометрів зображено на одометрі, тим вищу ціну можна загинати за транспортний засіб. Саме з огляду на це і почали видумувати різні способи коректування пробіг перед тим, як комусь продати авто.

В Англії автомобілі, в котрих скручені пробіги, не мають доступу до продажу на вторинному ринку. Проте злочинців така заборона мало лякає. Згідно із даними компанії Rapid Car Check – з 7 мільйонів перевірених автомобілів, 444 тисячі з них мали відкоригований пробіг.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Які авто є лідерами скрученого пробігу

Найчастіше показники одометру змінюють в авто Citroen Dispatch, в нас більш відомий під назвою Jumpy. Близько 30% з всіх автомобілів, що виставлені на продаж на вторинному ринку, були зі скрученими пробігами.

На другому місці цього рейтингу перебувають автомобілі Renault Scenic та Peugeot Expert. Майже 29% цих машин в Англії мають темний секрет з пробігом.

Ситроен Джампи — цена, фото, характеристики
Citroën Dispatch
Renault Scenic 2009, 2010, 2011, 2012, хэтчбек 5 дв., 3 поколение технические характеристики и комплектации
Renault Scenic

На третьому місці розташований Renault Grand Scenic. Класний сімейний мінівен, на жаль, теж отримав «славу» машини, в котрій часто зустрічається скручений пробіг – 28% від всіх бу авто.

RENAULT GRAND SCENIC III - GRAND SCENIC III DCI 130 PRIVILEGE 5 PL | Alcopa Auction

Частіше цим займаються продавці комерційного автотранспорту, а не звичайних легковиків.

А ви згідні з ними: Чому автомобілісти взагалі не люблять варіатор

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

Джерело: Dexpens