AutoNews

ТОП машин, які можна сміливо купляти попри великий пробіг

Subaru Forester

Субару Форестер завжди перебуває поруч із трійкою лідерів американських рейтингів. Понад 15% американських власників цього авто навідріз відмовляються міняти свої машини на новіші моделі.

Цей кросовер не стане суперником іншим авто на перегонах, але буде надійним сімейним автомобілем, котрий прослужить і два десятки років.

Фото Subaru Forester (2006-2007) | Фотография #22 | Фотографии Subaru Forester

Конструкція стандартних версій з атмосферним мотором та простим 4-ступінчатим автоматом завоювала статус безсмертної.

Ford Fusion

Форд бу чи новий – без різниці. Ці компактні моделі займають високі позиції в рейтингах надійності завдяки дешевій конструкції, але модель Fusion справді може вихвалятись надійністю навіть якщо мова про 20-річні машини. Закордоном ніхто не боїться, коли чують, що авто бу, адже знають, що машини з великим пробігом – не вирок.

Ford Fusion

Форд Фьюжн оснащується простим атмосферником на 1,4-1,6 л і часто з «механікою». Має доволі міцну підвіску та великий кліренс. Лише дешева оббивка салону не відповідає технічним параметрам та здається під впливом часу.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Toyota Corolla

Тойота Королла недарма є наймасовішим сімейством на планеті. Найнадійнішими машинами вважаються авто дев’ятого покоління з індексом Е120. Власники цих авто понад 10 років їздять та горя не знають, адже жодних важливих поломок за цей період не трапляється.

Toyota Corolla (2001 - 2007) - opinie Moto.pl

Кузов не ржавіє, а атмосферні двигуни на 1,4 та 1,8 літра кілька сотень тисяч кілометрів проходять без ремонту. Максимум, що зазначають власники «королл» – це проблеми з другорядною електрикою.

Audi TT

Спершу здається дивним, що спорткар з атмосферним двигуном може займати якесь місце в рейтингу надійності автомобілів віком і до 20 років, але це справді так. Але якщо мова про моделі першого покоління та з переднім приводом.

Used Audi TT ad : Year 2002, 240000 km | Reezocar

4-лиліндровий мотор 1,8 має наддув. Все, що потрібно власникам цієї машини – це берегти турбіну.

Audi A6

Audi A6 3.0 TDI quattro Sedan [ZA-spec] (4F,C6) '2005–08

Ауді А6 ще 15 років тому стала на перше місце в німецькому рейтингу надійності ADAC і з того часу мало змінилось – новіші версії стабільно входять до топ 3 5-річних авто, а старіші – до рейтингу авто, яким понад 10 років.

Honda CR-V

Honda CR-V 2004 года выпуска для рынка Австралии и Океании. Фото 1. VERcity

Кросовер CR-V без проблем ганяє понад 300 тисяч кілометрів та традиційно входить до рейтингів надійності марки Хонда. Підвіска та коробка передач відомі завдяки надійності, так само як і атмосферні двигуни.

Toyota Camry

Багато років поспіль цей автомобіль не має рівних в сегменті нових бізнес-седанів та вправно втримує лідерство на вторинному ринку. В Сполучених Штатах така ж ситуація, а ось в Європі у продажі цю машину вже не зустрінеш.

TOYOTA CAMRY 2004 VIN: 4T1BE32K84U379608 Lot# 50552451 - История авто из США

Седани легко долають позначку в 300 тисяч кілометрів пробігу, а двигуни (окрім V6 3,5) та коробки передач називають «мільйонниками». І попри роки ці авто зберігають високу вартість.

 

Джерело: Dexpens