AutoNews

Трійка БУ авто з високою популярністю, які варто купити

  Перед тим, як купити бу авто, поцікавтесь, що зараз в пріоритеті та які автівки розбирають, як гарячі пиріжки. Зазвичай це ті моделі, в котрих гарне співвідношення ціни, якості та комфорту. А що ще потрібно?

Розглянемо трьох представників з вторинного ринку, що мають високу популярність серед автомобілістів та можна сміливо купляти.

Hyundai Solaris

Першим у нашому рейтингу буде корейський седан, котрий широко продається не лише в сегменті нових авто, але й на вторинному ринку має досить стійку позицію. Він прекрасно підходить як початківцям, котрі обирають свій перший автомобіль, так і для досвідчених водіїв. Попри те, що на ринку він менш як 10 років, вже встиг стати «народним» авто та завоювати любов серед водіїв.

Перед придбанням переконайтесь, що авто не було в таксі чи не займалось перевезенням, бо на ремонтах розоритесь.

Chevrolet Cruze

На другому місці розташовується ще один седан, що теж заслужив повагу від українських автомобілістів. Попри різноманіття інших авто, ця модель Шевроле досі займає високу позицію в популярності авто на вторинному ринку. Навіть бу автівки демонструють себе, як надійні та витривалі. А приємний зовнішній вигляд приваблює жіночі погляди, котрі теж не проти купити собі таку машину.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Зображення, що містить автомобіль, будівля, надворі, дорога

Автоматично згенерований опис

До речі, обслуговувати її зовсім недорого, запчастини у вільному доступі і не потрібно їх шукати тижнями.

Маленький мінус седану – це системні проблеми. Але це зовсім не критично і вони швидко усуваються.

Ford Focus 2

Приємна та компактна модель, яка теж не залишає байдужими потенційних покупців. В авто є безліч маленьких кишеньок, відділень, органайзер, котрі стануть в пригоді людям, що люблять мати все під руками.

Ford Focus II - 2008 | отзывы

Надійність моторів та коробок заслуговує, щоб про неї сказати окремо. Проблеми можуть бути лише, якщо мова про мотор 1.8 – полюбляє мастило у великій кількості, тому його краще не брати.

Слово «комфорт» відмінно підходить для опису цього автомобіля.

Джерело: Dexpens