AutoNews

Три випадки, коли мудрі водії зі стажем точно не сигналитимуть під час руху

«Сигнал для того і придуманий, щоб його подавати» – скажете ви. Певною мірою ваша рація, адже він допомагає попередити інших учасників про обгін чи запобігає створенню аварійних ситуацій.

Але сьогодні водії взялись сигналити у справі і без, що досить дискомфортно та спантеличує деколи.

Є три випадки, в котрих жоден розумний та досвідчений автомобіліст не використовуватиме клаксон. І це правильно.

Зображення, що містить автомобіль, особа, панель керування

Автоматично згенерований опис

Ситуація 1

Річ у тому, що не всі велосипедисти розуміють, що вони учасники дорожнього руху та поводять себе не так, як належить. Що вже казати про знання своїх прав та обов’язків, якщо вони думають, що пішоходи і повністю ігнорують правила дорожнього руху.

І що робити з такими? Як би сильно не обурювались автомобілісти, змінити ситуацію повністю вони не можуть, адже велосипедистів з норовом вистачає, а у випадку аварії винним все одно буде водій автомобіля.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Зображення, що містить велосипед, надворі, особа, їздить

Автоматично згенерований опис

Отже, не варто сигналити велосипедисту, котрий рухається перед вами. Зовсім не тому, щоб не спричиняти йому дискомфорт, а заради власного ж спокою. Особливо, якщо це дитина. В такому випадку велосипедист може мати досить непередбачувану поведінку: або впаде прямо перед вашим авто з несподіванки, або взагалі вилетить на зустрічну смугу, де наслідки будуть сумнішими.

Ситуація 2

Коли ви вирветесь за межі міських доріг на сільські, то може трапитись ситуація, коли на дорозі вас оточить стало з тварин. В селах їх достатньо: коні, корови, вівці та багато інших. Якщо у вас нічого не горить і вам не потрібно нестись, як вітер, то краще перечекати, поки пастух пережене тварин. Навіщо вам неприємності у вигляді пошкодженої машини від переляканих звірів? Вже не кажу, що в поспіху ви можете збити якусь тварину і доведеться відшкодувати.

Зображення, що містить земля, надворі, гора, дорога

Автоматично згенерований опис

Тим паче, куди поспішати, якщо прямо перед вами безплатний зоопарк? Гадаю, таку можливість втрачати не варто і просто поспостерігати.

Ситуація 3

Зображення, що містить автомобіль, надворі, особа, транспортний засіб

Автоматично згенерований опис

Будьте більш терпеливими до новачків. Відрізнити їх з автомобільного потоку ви зможете не лише за наклейками на задньому склі, але й за невпевненою їздою. Не потрібно сигналити, викрикати у вікно та показувати нецензурні жести – вас це не прикрасить, як мінімум, і взагалі – який приклад ви подаєте, як досвідченіший? Самоствердження таким шляхом буде настільки жалюгідним, що ви ще й від інших водіїв можете отримати несхвальні відгуки.

Дайте людям досягнути хорошого рівня водіння і жодних труднощів на дорозі не виникатиме. Якщо так сильно поспішаєте, то просто об’їдьте і все.

Джерело: Dexpens