AutoNews

Водіям треба знати: що заборонено возити в багажнику

Існує цілий список речей, котрим ні за яких обставин не можна розташовуватись в багажнику автомобільного транспортного засобу. Якщо ви, звісно, не хочете собі подальших проблем через дрібниці, на перший погляд.

Отже, про що мова?

Вимоги

Якщо ви збираєтесь закордон на своєму автомобілі, то буде корисним прочитати в Інтернеті, які вимоги законодавства тієї країни. Обов’язково потрібно дізнатись, що можна мати в машині, а що може розцінюватись, як контрабанда.

5 вещей в багажнике, за которые штрафуют, лишают прав и даже сажают в тюрьму - Лайфхак - АвтоВзгляд

Наприклад, якщо у вас в машині десь валяється пляшка якогось алкоголю чи кілька пачок сигарет, то, переміщуючись містом, вам нічого не скажуть. А на кордоні до вас виникнуть питання і, як мінімум, оплатите штраф, а товар конфіскують.

Те ж стосується легкозаймистих речовин чи зброї у будь-якому прояві. Бейсбольна бита або помпова рушниця може розглядатись, як холодна чи вогнепальна зброя. Якщо вас зупинять для перевірки, то на вас чекають проблеми і навіть кримінальна відповідальність.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Те саме, якщо десь по дорозі ви натрапите на вбиту лисицю чи іншу тварину, не слід сунути її собі в багажник. Це може призвести до того, що вас приймуть за браконьєра всупереч вашим виправдовуванням.

С 28 марта пересечь государственную границу можно будет пешком или на автомобиле

Максимальний об’єм вантажу

Кожен автомобіль має свою допустиму вантажопідйомність за технічною документацією. І під час експлуатації перевищувати її не варто.

Багажник КИА Селтос – параметры, объем, удобство - KIA Seltos Club

Якщо ви перевозите великогабаритний вантаж, він не має виходити з боків на 40 см іззаду на 1 м. Коли перевозите холодильники чи інші вантажі було б добре навісити на них якесь червоне ганчір’я, щоб було добре помітно іншим водіям.

 

Джерело: Dexpens