AutoNews

Всі види обманів на АЗС

  Найбільшим «гріхом», котрий має кожна заправка вважається недолив пального. При чому не в тільки в невеликих заправних станцій, але й в крупних.

Куди ллє заправник?

Зараз всі заправні станції в лавах штатних працівників мають заправників, обов’язок котрих звільняти водіїв від турботи самостійно заправляти автомобіль. Вони роблять все самі, водіям навіть до колонки не треба підходити.

Але не все так чисто і прозоро, як здається. Не раз було зафіксовано на відео, як деякі заправники, поки водій стояв на касі, зливали бензин у припасену каністру кілька літрів бензину, таким чином не доливаючи пальне в авто.

У вас є кілька варіантів, щоб не потрапити в таку ситуацію: або стійте та контролюйте процес заправки, або ж відправте когось з ваших пасажирів оплачувати бензин. Або взагалі відмовтесь від послуг заправника.

Накручення програмного забезпечення

На старіших заправках так «надути» було неможливо, але з приходом електронних колонок все стало реальним. Навіть програмне забезпечення може вас надурити.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Як мінімум тому, що будь-який пристрій має властивість помилятись, а як максимум – що його попередньо накрутили так, щоб він не доливав бензин автомобілісту.

Обман на АЗС - Perevozki-stolitsa.ru

А бензин той?

Окрім вище перелічених способів обману ще трапляється такий, де замість дороговартісного бензину, в авто заливають дешевше. Або ще гірше – низькоякісний сурогат. Але про це навіть ніхто не здогадувався. Здогадувались, коли машина починала «кашляти» і випрошувати ремонту.

На жаль, лише незалежна експертиза може підтвердити, що саме вам залили в бак і що стало причиною поломки.

Тому, щоб потім не возитись із цим всім, просто заправляйтесь на відомих перевірених заправках, котрі не стануть ризикувати своєю репутацією.

Шланг з’їв пальне

Як тільки заправка авто закінчилась, радимо постояти ще кілька секунд, тримаючи пістолет баку. Буває так, що певна кількість пального може затримуватись в шлангу і потрібно трохи часу, щоб бензин вийшов до кінця. До речі, з цього виходить ще один таємний спосіб заправників – вони перетискають шланг, а потім, як водій від’їде, зливають рештки в каністру.

Щоб вас не обдурили, будьте пильними та контролюйте дії заправників. Довіра – це добре, але в приказці про неї є доречне закінчення і його варто пам’ятати.

 

Джерело: Dexpens