AutoNews

Як довго можна їздити, якщо загорілась лампочка Check Engine

Як добре з сучасними машинами – самі себе діагностують і знаходять несправність, а потім з допомогою панелі приладів попереджають про це водія. Це відбувається щоразу, як водій заводить двигун.

У випадку, коли знайдеться якась несправність – почне горіти значок Check Engine. Відповідно після цього ви вирішуєте або розібратись самостійно, або ж відправитись в автосервіс. І ще одне питання – можна їхати чи краще евакуатор?

Огляд двигуна

Переклад цього індикатора ви мали б знати, тому так і зробіть – перевірте двигун. Коли вмикається запалювання, електроніка «опитує» всі датчики і якщо котрийсь з них подає сигнал про помилку, то це сприймається, як несправність, яку потрібно усунути.

Загорелся ЧЕК Двигателя: причины и способы, как погасить индикатор Check Engine

Чи можна їхати?

Повідомлення про помилку двигуна часто приходить через програмний збій. Тобто це не несправність, а просто глюк. Так трапляється. Тим паче якщо автівка працює без змін і з двигуном нічого незвичайного не виникло, то можна спокійно їхати в сервіс, хай там скинуть помилку.

Проте, не виключено, що й справді трапилась якась біда. Наприклад, контакт з клеми відвалився або датчик якийсь більше не працює. Будь-яка поломка в авто буде впливати безпосередньо на силовий агрегат: він почне вібрувати на холостому і почне троїти. Пуск мотора також ускладниться.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Если загорелся чек двигателя: 5 самых распространенных причин включения индикации "Check engine"

Логічно, що при таких обставинах самому ризикувати їхати не потрібно. Краще викликати евакуатор і таким чином дістатись автосервісу.

Джерело: Dexpens