AutoNews

Як не стати дорожнім хамом та зберегти водійську гідність

Через це трапляються аварійні ситуації, конфлікти та агресивне водіння, що наражає на небезпеку.

Варто нагадати, як потрібно поводитись на дорозі, щоб ні в кого не було до вас претензій.

Будьте вдячними

На дорозі вам ніхто нічого не повинен. Коли для вас роблять послугу під час руху – це акт доброї волі. І за таке потрібно віддячити.

Коротке блимання аварійки грошей вам коштувати не буде. Тоді чому б нею не подякувати людині, котра вас пропустила або попередила про якусь подію на шляху?

Сьогодні подякували ви, завтра подякують вам. Це правильно і так має бути.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Работа водителем такси на своём авто / Рулю.ру - Работа в такси в Чехове

Проїзд через одного

Серед водіїв поширене просте неофіційне правило: перебуваючи в заторі, пропускати автівки, котрі виїжджають з другорядної дороги і тих, кому потрібно перелаштуватись в ряд в тому місці, де дорога звужується.

Це не лише ввічливість, але й саморегулювання руху транспорту: коли всі авто один за одним спокійно долають складну ділянку, а не сперечаються та з’ясовують, хто має їхати першим і кому потрібніше.

Попередження про небезпеку

Якщо перед вами хтось різко гальмує, не витрачайте час на злі слова в його адресу. Краще увімкніть аварійку, щоб автомобілі позаду розуміли, що щось пішло не так і не зчинили аварійну ситуацію.

Також не забувайте блимати дальнім світлом водіям на зустрічній, якщо на ділянці, куди вони в’їжджають, перебуває поліція.

Моргание» ксеноном » АвтоНоватор

Попереджайте про свої наміри

Бували ситуації в багатьох, коли зупиняєшся, щоб дати автомобілю проїхати перед вами, а він застопорився на місці. Дратуватись не варто. Можливо, людина просто не зрозуміла вашого жесту і їй потрібно підказати. Для цього достатньо просто блимнути фарами або, якщо він дивиться на вас, показати долонею, що він може проїжджати.

Поважати один одного на дорозі – це не лише виявлення вихованості, але й убезпечення себе та інших від небезпечних ситуацій.

Джерело: Dexpens