AutoNews

Як позбутись скрипу пластику в автомобілі: самостійно і в легкий спосіб

І причина тому не лише автовиробник, який трохи заощадив на матеріалах, але й складні умови експлуатації. Хтось продовжує їздити зі звучанням пластику і надалі, перебиваючи «симфонію» музикою із аудіосистеми, а хтось береться за усунення цього неприємного явища.

Що ж, тоді варто і нам розібратись, як можна самому втихомирити пластик.

Звідки виникає звук?

Він виникає між елементами оздоблення салону, котрі мають неміцне закріплення. Від вібрації або ж під час проїзду по нерівностях елементи переміщуються, торкаються одне одного і звідти виникає скрипіння.

Що будемо робити? Щоб пластик не скрипів, застосовують спецматеріали, якими проклеюють місця дотику пластикових деталей. В автомобільних магазинах їх достатньо, тому проблем із пошуками не виникне. Вони мають клейку основу, типу скотчу, тому труднощів з використанням не буде: потрібно просто наклеїти шматочок матеріалу на пластиковий елемент.

Отже, беремось за роботу. Спершу потрібно демонтувати деталь, котра і співає нам серенади. Якщо вона тримається на застібках, не користуйтесь викруткою чи якимось іншим металевим інструментом. Зняти можна лише пластиковими монтажками.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Після зняття матеріал потрібно наклеїти на деталі, котрі дотикаються до демонтованої.

Скрип в салоне автомобиля: причины, как устранить

Також, якщо маєте більше часу і матеріалу, то можна ще проклеїти пластикові кліпси кріплення, щоб деталі не переміщались під час трясіння.

Джерело: Dexpens