AutoNews

Як правильно прикурити автомобіль: зауважте кілька нюансів

Акумулятор, котрий вирішив розрядитись посеред дороги можна прирівняти до грому серед ясного неба. Або коли він просто «сідає» одного морозного ранку і ви залишаєтесь коло розбитого корита.

Виходом в цій ситуації буде добрий сусід, котрий погодиться вам допомогти. А ось як правильно прикурити автомобіль я розповім негайно.

Прикурити авто від другого заведеного транспортного засобу не є безпечним варіантом. Якщо пацієнту потрібен менший пусковий струм, аніж донору, то різке зростання напруги в мережі працюючого автомобіля може пошкодити електросистемі.

Запускати старі карбюраторні машини від нових інжекторних теж невдала ідея: електроніка сучасного автомобіля вкрай негативно відреагує на різку просадку напруги в мережі при появі ще одного споживача.

Зображення, що містить чоловік, особа Автоматично згенерований опис

Як правильно прикурити автомобіль: послідовність дій

Дуже важливо запам’ятати: прикурюватись мають автомобілі зі схожою конструкцією – вантажівка від вантажівки, бензиновий від бензинового, дизель від дизеля.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
  • Відключаємо запалювання в обох авто;
  • З’єднуємо плюсові клеми акумулятора (зазвичай це червоний дріт);
  • З’єднуємо мінусові клеми батареї (вони, зазвичай, чорні або сині);
  • В цей час відбувається зарядка. Якщо запалювання вимкнене, то різкі перепади, котрі могли б нашкодити електроніці, неможливі;
  • Через 15 хвилин від’єднуємо дроти та пробуємо завести автомобіль. Заряду повинно вистачити на один холодний пуск двигуна, як мінімум.
  • Дроти потрібно від’єднувати у зворотній послідовності: спершу мінуси, потім плюси. Не допускайте дотику металевих частин дротів.

Якщо стартер авто крутиться, але сама машина не заводиться, то справа не в низькому заряді акума. Тому прикурювати сенсу немає.

Сьогоднішній день не минув марно – як мінімум, ви дізнались, як правильно прикурити машину.

 

Джерело: Dexpens