AutoNews

Як промити систему охолодження, витративши всього кілька гривень

Систему охолоджування, як і інші в автомобілі, потрібно регулярно обслуговувати, щоб вона справно працювала. Турбота про цю систему полягає в її промиванні та заливанні нової порції антифризу. Виконувати потрібно раз на 2 роки – цього цілком достатньо для нормальної роботи.

Сьогодні ми розкажемо про засіб, котрий прекрасно промиває систему охолодження і коштує 15 гривень за 100 грамів.

Наш народ не перемогти

Цей метод був придуманий не в результаті лабораторних досліджень чи багаторічних експериментів. Просто водіям хочеться більше економити та менше витрачати. Це тягнеться з часів союзу, коли багато речей були у дефіциті і дістати їх було цілою пригодою. Тому й рятувались, хто чим може і у випадку успіху ділились з іншими.

Ситуацію з промиванням вирішили легко і без затрат. В результаті радіатор, патрубки та канали проходження чудово прочистяться.

Промывка системы охлаждения — чем и зачем? Секреты и советы | ford-master.ru

Отже, що за спосіб?

Лимонна кислота. Так-так, саме вона є тим чарівним порошком, що може впоратись із брудом та відкладеннями. Вона і в побуті широко застосовується і, як з’ясувалось, в автомобілі їй теж місце знайшлось. Потрібно лише декілька пакетиків з кислотою та 5 літрів дистильованої води.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Щоб швидше злити антифриз з машини, варто від’єднати гумові патрубки.

Чем и как промыть систему охлаждения уаз патриот

Заливаємо в радіатор та розширювальний бачок воду і додаємо лимонну кислоту. Наступним кроком буде запуск двигуна та прогрівання його до температури 90-100 градусів. Після цього всю рідину із системи потрібно злити.

У разі потреби повторити процедуру кілька разів (якщо забруднення сильне). Вливаємо новий антифриз, даємо автівці попрацювати, за цей час вийде все повітря з систем.

Джерело: Dexpens