AutoNews

Як просушити залиті свічки без викручування з машини

Зображення, що містить закрити

Автоматично згенерований опис

Неприємна ситуація станеться, коли свічки заллються. Їх, звісно, обов’язково потрібно добре висушити, але на це потрібно досить багато часу, якого у вас може не бути. Якщо це сталось раптово.

Але нічого, для цього і є способи сушки свічок без викручування.

Чого взагалі заливає свічки?

Коли ви запускаєте мотор, особливо, коли надворі мінусова температура, електроніка всіляко намагається допомогти двигуну, подаючи в камеру згоряння трішки більше горючого.

І часом так буває, що паливно-повітряна суміш не запалюється, свічки тонуть в ній і запустити двигун стає неможливим.

Тоді треба терміново просушити свічки, бо самі вони не висохнуть аж ніяк.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Що робити, щоб просушити свічки, але не демонтувати їх з машини

Уявімо, що у вас немає потрібного інструменту, щоб викрутити свічки запалювання. Є кілька шляхів розв’язання цієї ситуації.

Один з них, мабуть, найпростіший та найзручніший для власників авто з інжекторними двигунами. Потрібно просто продути циліндри.

Перш ніж запустити двигун, потрібно до упору натиснути педаль газу, утримувати її і одночасно повертати ключ запалювання, щоб запустити стартер. Таким чином авто продуває циліндри, але при цьому пальне в камеру згоряння не потрапляє.

Весь процес займає секунд 10 і цього достатньо, тому що він трохи висаджує АКБ. Після того, як мине 10 секунд, потрібно відпустити педаль газу, після чого піде подача пального і подальший запуск двигуна.

Как часто менять свечи зажигания - Авто журнал КарЛазарт

Вище описаний спосіб толковий, але краще все ж залишати його про всяк випадок, а з собою завжди возити кілька гайкових ключів.

Адже у випадку невдачі потрібно буде викручувати свічки та все продувати. Це довше і складніше, але так само дієво.

 

Джерело: Dexpens