AutoNews

Як раз і назавжди прикріпити присоску відеореєстратора

Дратує, коли постійно доводиться вправляти відеореєстратор, що ніяк не тримається лобового. Особливо незручно, коли це трапляється під час руху. Звісно, винна погана присоска і потрібно купити нову.

Але от тут біда – і вона теж відвалюється. То, може, не в присосці справа, а в тому, як її закріплюють?

Чому не тримається?

Та тут безліч причин можна назвати. Наприклад, недбало встановили, не протерли вікно перед цим, сильно нагрівається від сонячних променів, сама присоска поганої якості або взагалі поверхня нерівна. І це далеко не весь перелік.

Щоб зрозуміти причину, через що присоска не хоче триматись, варто розібратись із принципом її роботи. Тут без варіантів: створення вакууму між двома плоскими поверхнями, котрий і триматиме кронштейн із пристроєм. Якщо в з’єднання проникне повітря, присоска одразу ж відвалюється і все падає.

Как крепить присоску видеорегистратора к лобовому стеклу в холодную погоду — KIA Spectra, 1.6 л., 2008 года на DRIVE2

Отже, як прикріпити?

Найперше і найважливіше – присоску треба ретельно помити. Так-так, вона далеко не стерильна навіть якщо ви щойно витягли її із коробки. Після цього протріть місце, де буде встановлюватись прилад і видаліть найменше сміття. Хорошим варіантом буде протирання місця спиртовими серветками: вони не лише заберуть весь бруд, але ще й знежирять поверхню.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Перед установкою переконайтесь, що місце, де має кріпитись присоска абсолютно сухе. Далі притисніть кронштейн до скла, ні натискайте важіль фіксації.

Чем обработать присоску для удержания на стекле. Крепление для видеорегистратора – виды и способы крепления

Для кращого ефекту присоску можна розігріти. Вона стане м’якшою і щільніше вхопиться за скло.

При монтажі на неідеально рівній поверхні, на зразо, панелі приладів, краще використовувати додаткові монтажні майданчики. Його можна зробити зі шматка глянцевого пластику, за діаметром трішки більший від присоски. Приклеїти можна на двосторонній скотч.

Потім на те місце клейте присоску.

Джерело: Dexpens