AutoNews

Як швидко, легко, а головне самостійно, зняти патрубки

Кожен чоловік хотів би вміти ремонтувати свій автомобіль самостійно і не звертатись за допомогою до фахівців. Це б заощаджувало йому і кошти, і час. Проте, не завжди вистачає вмінь та навичок і без спеціалістів автосервісу аж ніяк не обійтись.

Однак ніхто не забороняє виконувати дрібний ремонт автівки. Наприклад, процедура заміни патрубок цілком може пройти у вашому гаражі. Невеличка інструкція, щоб не нашкодити й зробити все правильно вам в цьому допоможе.

Проблеми із патрубками спровокують низку інших неприємностей. Через їх протікання доводиться постійно доливати якусь робочу рідину, а якщо протікають патрубки з антифризом, то салон швидко вбере запах і поїздки стануть дещо дискомфортними.

Не так просто?

Так, зняття патрубок це не корок відкрутити, є ризик. Наприклад, якщо докласти забагато зусиль, можна випадково відламати пластикову трубу, на котру патрубок надягають.

Замена патрубков, расширительного бачка, радиатора и т.д. — Audi A6, 2.6 л., 1996 года на DRIVE2

Що не треба і як треба

  • Забудьте про старі хомути під час заміни патрубків. Тільки спеціально призначений інструмент і жодних підручних засобів;
  • Змащувати герметиком патрубки чи трубу не треба. Він зіпсує їх швидше і ще й засмітить радіатор, як тільки застигне;
  • Вам потрібен герметик, але спеціальний, котрий можна купити в автомагазині. Водії з більшим досвідом розуміють, що мова про солідол;
  • Внутрішню частину патрубка потрібно змастити незначною кількістю на 3 см вглиб. Таким чином патрубок не втратить свою м’якість, а при знятті піде легко без ускладнень.

Таким простим методом можна легко і без особливих знань зняти патрубки та не хвилюватись про якісь пошкодження.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Джерело: Dexpens