AutoNews

Як відчинити автомобіль без ключа

Одразу наголошуємо, що інформація не для крадіїв, а для автовласників, котрі не можуть потрапити у свою машину.

З різних причин може не бути можливості відчинити автівку звичним способом, тобто ключем. Тому потрібно якнайшвидше розповісти тим, хто не знає, як діяти в таких випадках. Головне – без паніки. Ситуація не безнадійна.

Скло

Так, це найшвидший спосіб, щоб потрапити всередину автомобіля – розбити в ньому скло. Мінус способу в тому, що потім доведеться вставляти нове, але це вже інша історія. До речі, кулаком пробувати не радимо, адже це більш травматично для самого власника, аніж для скла. Краще взяти щось, що ближче до рук – молоток, якщо ви вдома, чи камінь, якщо ви десь за межами.

Дерев’яний клин

Потрібно зробити клин з якоїсь деревини сантиметрів на 20 в довжину і до 4 см в товщину. Також потрібен металевий прут з гачком на кінці. Клин вставляється під верхній кутовий край дверей і забивається між склом та рамою. Жалі вступає в справу гачок, котрий потрібно прокрутити блокатор.

Електричним дрилем висвердлюють серцевину замка і двері нарешті можна відчинити.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Открыть дверь авто без ключа: 6 простых способов попасть в запертую машину — Официальная продажа грузовиков MAN и Mercedes, а также полуприцепов Wielton и Shmitz по России

Гак з дроту

Потрібен довгий та тонкий дріт, загнутий на кінці. Цей гак просувають між дверним ущільнювачем та склом. Треба постаратись, щоб підчепити тягу та потягнути вгору. Це більше підійде власникам старіших автомобілів.

Как открыть заблокированную машину? Как открыть автомобиль без ключа? Как открыть дверь машины с помощью линейки

Виклик фахівців

Якщо ви не хочете експериментувати самостійно і розбивати вікна, то краще викликайте фахівців. Це найрозумніший спосіб і +викликати фахівця буде коштувати дешевше, аніж розбите скло та потрощені двері.

Забыл ключ в машине как открыть дверь – Как открыть машину, если забыл ключи внутри?

Що зробить майстер

Для них це нормальна практика. Щоб відімкнути замок дорогих автомобілів є спеціальне обладнання. Так, недешево коштує послуга, але якість зате гарантована.

Джерело: Dexpens