AutoNews

Як вибрати автоінструктора: кілька безпрограшних підказок

Звісно, є люди, дивлячись на котрих, складається враження, що вони народились і перше їх слово було «машина». Маю на увазі, що вони без проблем та сором’язливості навчаються та здають з першого разу.

Розкриємо одне важливе питання – вибір автоінструктора. Погодьтесь, що від нього багато залежить. Особливо, коли ви абсолютно незнайомі з автомобілем і він, по факту, ваш провідник в автомобільну сферу.

Його професіоналізм та терпіння мають бути на високому рівні, щоб люди без остраху перебирали від нього знання та ще й іншим радили.

Можно ли управлять автомобилем без страховки в присутствии владельца

З чого почати?

Найголовніше в навчанні водінню авто – це прищепити учневі практичні навички їзди без аварій. Теорія – це чудово, але без закріплення практикою – вона втрачає свій сенс. Вам потрібен автоінструктор, котрий окрім високого рівня навичок та методичної підготовки, ще повинен володіти людяністю та раціоналізмом.

Звичайні автошколи, які ведуть потокове навчання, зазвичай не приділяють багато уваги тому, щоб шукати індивідуальний підхід до кожного. Тобто, ви отримаєте набір звичайних правил, котрі можна прочитати в Інтернеті або в посібниках.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Трудности начинающих водителей глазами инструктора

Практичні навички мають проводитись у повному об’ємі. Якщо не вистачає впевненості, то знадобляться додаткові години водіння.

Якщо у вас є фінансова можливість, то оберіть собі приватного автоінструктора за додаткову оплату. Критерії, на котрі варто опиратись – це достатньо досвіду та хороше ставлення до учнів.

Відгуки в цій справі зіграють немалу роль. Якоюсь мірою інструктор і психологом має бути – він повинен розуміти, на кого можна трішки прикрикнути, бо так інформація краще засвоюється, а з ким цього категорично не можна робити. Поводження залежатиме від обох сторін.

Що він повинен вміти?

Хороший інструктор не лише говорить завчені правила та дає практичні навички водіння – він ще ділиться своїми особистими таємницями з особистого досвіду, котрі часто стають в пригоді. Інструктор, котрий каже «Зараз їдь за правилами, а коли отримаєш права – як захочеш» – поганий інструктор.

З першого дня автоінструктор, котрий зацікавлений в тому, щоб лави водіїв поповнились хорошими людьми, буде навчати вас на совість, а не так, аби згаяти час. Вам розкажуть і про важливість дивитись в дзеркала і «думати за дурня». Не буду розказувати, що це – нехай буде інтрига і ваш автоінструктор сам посвятить вас в це.

Женщины рулят: как томички «покоряют» дороги - vtomske.ru

І також порада особисто від нас – отримати права – не означає бути потужним водієм. Практика має зробити з вас хорошого учасника руху. Тому прикрасьте заднє скло знаком «водій-початківець». Інші водії будуть терплячішими до ваших викрутасів на дорозі і навіть в якихось моментах допоможуть.

 

Джерело: Dexpens