AutoNews

Як вибрати автошколу: 6 кроків до водійського посвідчення

Без паніки. Ми вивели 6 основних пунктів, завдяки котрим ви оберете саме ту школу, котра буде для вас зручною та корисною.

Якщо ви хочете просто отримати права, то вам потрібно скласти іспит і забрати їх. Якщо ви плануєте отримати навички та знання від досвідчених інструкторів, відчути автомобіль повністю та перебрати трохи мудрості, то вам потрібно думати, як вибрати автошколу.

Ліцензія

Щоб автошкола могла функціонувати на законних підставах, їй потрібна відповідна ліцензія, котра видається державою. Якщо цей документ відсутній, то робота автошколи вважається нелегальною. Якщо ви зупинили свій вибір на якійсь автошколі, то насамперед дізнайтесь, чи вона має ліцензію. Якщо в проханні показати вам відмовляють, то ви зробіть аналогічно: відмовтесь від їхніх послуг. Якщо в документації автошколи «все чисто», то їм нічого приховувати від вас.

Також переконайтесь, що термін дії ліцензії не закінчиться до того, як ви завершите навчання.

Ціна

Спершу дізнайтесь середню вартість навчання в автошколі у своєму місті. Якщо ви знайшли досить низьку ціну, не спокушайтесь. Час вже давно зрозуміти, що низька вартість дорівнює низькій якості.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Можливо, це взагалі якісь шахраї, котрі хочуть приманити більше учнів заради швидкої наживи. Їхня схема проста/банальна: беруть передоплату, а потім безслідно зникають.

Відгуки

Відгуки – це рушійна сила, що часто може стати критерієм вибору. Мова йде про реальні відгуки від живих користувачів, котрі об’єктивно оцінюють товар чи послугу. Ботів, котрі масово пишуть одне і те ж – обходьте боком.

Відгуки можна прочитати на багатьох ресурсах, можна почути наживо, а можна в результаті й самому написати. Таким чином ви спрощуєте пошук іншим людям, котрі ще не користувались тим, чим ви.

Читайте відгуки на перевірених ресурсах і на сайті автошколи зокрема, якщо він є. Хорошу автошколу гріх не похвалити, що й зроблять вдячні учні і напишуть про це у розділі «Відгуки».

Зображення, що містить автомобіль, надворі, дорога, особа

Автоматично згенерований опис

Розташування

Звісно, що вибрати автошколу, котра розташована за кількасот метрів від вашого дому – великий успіх. Ви менше витрачатимете часу на добирання і не запізнюватиметесь у випадку заторів чи інших ситуацій на дорозі.

Автошколи мають багато філіалів. Якщо вам сподобалась якась конкретна, то поцікавтесь, чи є ближча до вас у вашому місті.

Автопарк

При першому відвідуванні школи вам мають продемонструвати все, скажімо, «зсередини»: провести екскурсію аудиторіями, показати автопарк та інше. Хороша автошкола має достатньо потрібного обладнання для ефективного навчання. Якщо в ній все «по мінімуму» і тримається на чесному слові, то пройдіть повз. Краще подумайте, як вибрати автошколу деінде.

Автопарк теж важливий фактор. Там не обов’язково повинні бути нові автівки, одразу зазначу. Покатавшись на старій моделі, ви зможете потім оцінити, наскільки легко керувати новішим авто.

Навчання на старих авто дає певне загартування майбутньому водієві.

Автоінструктор

Немає перешкод для того, щоб перед тим, як вибрати автошколу остаточно прийти та познайомитись з автоінструкторами. В процесі спілкування ви зможете оцінити рівень комунікації, професійності та підходу до учнів. Якщо ви одразу ж не сходитесь поглядами, то навчання успіху не матиме.

Вам потрібен інструктор, котрий керується не лише основними закладеними правилами, але котрий ще може і свого досвіду додати, розкрити таємниці вдалого водіння та просто буде терпеливим до новачків. Це дуже важливо.

Джерело: Dexpens